Božské šperky Shivaloka

Shivaloka, sperky, pozitivni energie
  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Jogafitshop.cz

Mám pro vás jeden hodně speciální tip na dárek, šperky Shivaloka. Nejsou to ledajaké šperky. Jsou přímo božské, posvátné. Potěší oko, povznáší duši,            a nejen to. Jsou nabité pozitivní energií, své nositele ochraňují a léčí.  Krásné, originální, s péčí a láskou vyrobené, z nádherných a velmi kvalitních materiálů a příjemně se nosí. Dokonce tak příjemně, že je možná nebudete chtít sundat. Můžete si je koupit nebo darovat a nosit jen tak, ale to by byla skoro škoda. Je lepší o nich vědět víc, poznat jejich příběh. Ten také napoví, kdo je nejvíc ocení…

Trochu zeširoka: Šperkem potěšíte drtivou většinu žen, to je bez debaty. Většina z té většiny má šperky ráda čistě a pouze z estetických důvodů, protože se prostě ráda zdobí, popřípadě je baví i vzácnost a výjimečnost použitých materiálů. Nic proti tomu. Existují ale i ženy, a možná jí sama jste nebo z pohledu muže máte právě jednu takovou doma, které se zajímají „o věci mezi nebem a zemí“. Ženy ví své, už tisíce let. (A propos, dříve s tím neměli problém ani muži.) Věci kolem nás jsou nabité různou energií a tu vyzařují. Citliví jedinci ji cítí. Nic nového, tradice různých ochranných talismanů existuje od pradávna, v mnoha kulturách po celém světě. Šperky Shivaloka vychází z posvátných indických učení a vyrábí se na Bali, kde jsou tyto tradice stále živé.

Shivaloka, naramek, sperky, pozitivni energie

Náramkem, náhrdelníkem nebo prstenem Shivaloka potěšíte ženu, která se zajímá o energetické a duchovní záležitosti, takže si např. vypráví s kamarádkami o energiích, její pozornosti neujde úplněk nebo novolunní, cvičí jógu, pročítá si knihy o léčivém působení kamenů, zajímá se o aromaterapii atd.

Možná tomu jako muž až tak úplně nerozumíte, možná to zlehčujete a smějete se tomu, ale nejlepší bude, když to budete úplně jednoduše respektovat. A svůj respekt můžete velmi elegantně a hmatatelně „prezentovat“ – třeba právě šperkem Shivaloka. To bývají totiž ty nejkrásnější dary (podrobněji o smyslu obdarovávání zde) – ty, které vybíráte proto, že milovanou osobu znáte, že jste si všimli, co je jí blízké a co jí opravdu potěší.

Pro jogínky, které meditují nebo s meditací chtějí začít, se bude hodit speciální meditační náhrdelník, tzv. mala. Mala má své specifikum, měla by se vybírat vlastnoručně, v případě darování je tedy nejlepší certifikační či obálková metoda.

A na závěr ještě poznámka – aby nedošlo k mýlce, šperky Shivaloka nejsou jen pro ženy! Mají krásné, slušivé a decentní šperky i pro muže – náramky i náhrdelníky. Někteří muži mají šperky rádi a najít vkusný šperk pro muže je docela kumšt. V českém obchodě je nabídka z pánské kolekce zatím omezená, ale časem se to snad zlepší.

Nabídku šperků Shivaloka najete na www.jogafitshop.cz

 

*