Noví favoriti maséra amatéra – masážní oleje BioAroma

  • Doporučuje
  • Loverotika

Kdo máte rádi masáže, používáte tělové oleje a / nebo jste úchylové na krásné vůně, zbystřete. Zbystřete i všichni, kdo někoho takového máte doma, protože vám dám dobrý tip na dárek.

Nedávno jsem objevila výbornou přírodní kosmetiku BioAroma. Už jsem vyzkoušela několik jejich výrobků na pleť a několik druhů masážních olejů a všechny jsou prostě senzační. Vyrábí se ručně, nádherně voní a všechny použité oleje, vosky a byliny jsou super kvalitní – pochází z Kréty, kterou dobře znám a vím, že krétská příroda je čistota sama. V neposlední řadě je BioAroma sympatická i tím, že je cenově velmi přijatelná.

Všechny druhy olejů BioAroma mají 2 zásadní nutné předpoklady na pořádné hýčkání – prvotřídní přírodní kvalitu a skvostnou vůni. Vlastně přidávám ještě třetí výhodu – praktické balení s pumpičkou.

Oleje BioAroma dostaly i mého muže, který se jinak nejraději maže indulonou. Nic proti ní, ale smyslné masážní chvilky si prostě žádají něco speciálního. Kvalitu oleje žádám proto, že když už někoho mažete, tak ať si dá jeho kůže pořádně do trumpety. Kvalitní oleje obsahují bohatou porci živin a vitamínů, které kůže potřebuje. A vůně? Vůně jsou mocné čarodějky. Vůně mají, pokud se lidské duše a lásky týká, neuvěřitelné účinky. Hlavou to nepoberete a nesnažte se o to. Vůni se prostě poddejte a nechte se jí unášet. Namíchat líbivou vůni, která je prostá, aby nalákala masové, ženské i mužské nosy, ale ne sprostá, aby nepůsobila jako levný pičifuk a nebolela z ní hlava, to je docela kumšt. A u masážních olejů BioAroma se tohle všechno podařilo.

Favorit číslo 1

Smyslná masáž s jasmínem, ylang-ylang a santalovým dřevem

…s kapkou skořice a vanilky, v mandlovém oleji. Nedivte se, když erotická atmosféra trochu ztěžkne a zhoustne, kombinace éterických olejů má přirozené afrodiziakální účinky! Ideální na erotickou masáž.

Cena: 299 Kč (100ml)

Favorit číslo 2

Relaxační masážní a tělový olej s ylang-ylang, levandulí a gardénií

Základ opět kvalitní mandlový olej, vůně nebeská. Jestli chcete svou milovanou ženu nebo milovaného muže hýčkat po náročném dni, potřebujete se vy, on nebo ona zklidnit, uvolnit, ukonejšit, je to perfektní volba.

Cena: 299 Kč (100ml)

Eshop: BioAroma

*