Nejlepší cvičení pro ženy – tip na kurzy

  Novinky Školy pánevního dna

  Dámy, začalo jaro, za chvíli je tu léto a zase se všude řeší ty plavky. Zachovejme klidnou mysl, nenechme se vystresovat! A vezměme to za ten správný konec!

  Jestli chcete mít ze svého těla radost, začněte od pánevního dna. Nebojte se, ono i na ty plavky nakonec dojde. Jednak správným zapojováním svalů pánevního dna nejefektivněji cvičíte i hlubší vrstvy břišních svalů – a o to jde, protože jedině tak docílíte skutečně plochého břicha.

  Ale hlavně… Pod vedením Renaty Sahani se dozvíte tolik zajímavých věcí a poznáte, co všechno máte v pánevním dnu uložené za pocity a mindráky, že se vám zvýší sebevědomí už jenom tím, že si to uvědomíte. A v tom je jádro pudla, řekla bych. Mužům je ve výsledku úplně jedno jestli máte takovou nebo makovou postavu, důležité je, abyste to svoje tělo měla ráda. Nejpřitažlivější je zdravé sebevědomí!

  Namátkou doporučuji:

  Ženské partie do života, nikoliv jen do plavek

  Krátký 3h seminář na téma ženských partií pro laiky i odbornice

  Škola pánevního dna v akci

  Celodenní jednorázový kurz pro ženy v pohybu – předchozí zkušenost není nutná

  Tajemství ženského pánevního dna I.

  Celodenní jednorázový kurz pro laickou veřejnost – základy metody 3×3

  Sexualita, tantra a tak

  To si samozřejmě nemohu nechat ujít… podám vám o tom pak hlášení.

  Škola pánevního dna se přestěhovala do nových prostor v Nerudově ulici v Praze. Pro mimopražské – kurzy Renati Sahani rozhodně stojí za výlet do Prahy a cestou se pokocháte skvostnou magickou atmoškou Malé Strany.

  Více informací: Škola pánevního dna

  *