Super tip na milostnou předehru: masáž beder

  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Mattia Panciroli Flickr.com
    Unsplash.com

Máme léto, čas mazání zad mlékem na opalování, takže i pro tento účel možno tento tip využít. Nezapomeňte, všechno je předehra!

Bedra, dolní část zad, je oblast velmi citlivá a často zatuhlá, protože se tam rád usídlí nejeden blok. Ne nadarmo se bedrům také říká „kříž“. Neseme toho na bedrech hodně, všichni a všechny. Doba je nelehká.

Blahodárný efekt masáží a masáží zad snad není nutné opakovat. Amatérská masáž zad nebo celého těla je velepříjemný projev lásky a skvěle se hodí jako jeden z bodů vzájemné fyzické intimní péče. Jediný zásadní předpoklad je, že masírovaná osoba nemá nějaké akutní bolesti zad – pak to chce samozřejmě odborný přístup a asi ani milostná předehra nebude na pořadu dne.

Pokud je vše v pořádku, můžete zabít několik much jednou ranou a pojmout masáž jako součást milostné předehry. Je dobré projet expresně celá záda a teprve pak se více soustředit právě na bedra. Článek je sice adresovaný mužům, ale platí to i obráceně. Mužům proto, že rozšířit repertoár milostné předehry je obzvláště pro ženskou sexualitu potřebný. A masáž beder v rámci předehry v žádném pornu nejspíš neuvidíte.

Snažit se u ženy o maximální uvolnění, když má celou oblast beder, okolí kosti křížové a kostrče i celé pánevní dno jako sešněrované, to je v podstatě zbytečné úsilí.

Schválně to někdy vyzkoušejte a místo okamžité přímé stimulace genitálií se v rámci předehry soustřeďte nejprve na bedra (a zadek). Chcete, aby se vaše milenka uvolnila co nejvíce a zažila tak co největší potěšení. Heslo zní: jděte na to od lesa.  

Možná to nepůjde hned na poprvé, zkoušejte častěji, ale ideální je dojít do stavu poddajných svalů, pěkně rozehřátých, vláčných. A pak pokračujte, jak je libo…

Masáž beder – doporučený postup

  1. Použijte dostatek masážního oleje a projeďte nejprve celá záda. Od zdola nahoru, tahy celou dlaní, všemi prsty – jak vás baví, Podél páteře i po stranách. Dělejte krouživé pohyby jemně podél páteře, tahy celými dlaněmi od páteře do stran nebo jen tak pomyslně malujte „srdíčka“, jemně i trochu razantněji.
  2. Přejděte k dolní části. Ze všeho nejdříve se soustřeďte na takové „dolíčky“ hned nad zadkem. Krouživými pohyby masírujte, zkoušejte vyvíjet různý tlak (palci nebo více prsty, jemně i větší silou – partnerka si řekne, pokud to nebude příjemné). Zkoumejte, jestli se svaly poddávají nebo jsou pořád ztuhlé.
  3. Od dolíčků zvětšujte rádius, postupujte do stran. Využijte krouživé pohyby, hnětení, hlazení. Dělejte kolem dolíčků ležatou osmičku, to je velmi velmi příjemné.

To je všechno. Záleží na vás, jak budete pokračovat dál. Dělejte to jak dlouho chcete, jak je partnerce milence příjemné. Pokračujte na zadek, jemné hlazení nebo hnětení třísel a pánevního dna. Respektujte, kam vás žena pustí a co vám dovolí. O mimořádné citlivosti pánevního dna a ženských genitálií si přečtěte článek Vaginální mapování pro samouky.

*