Erotická super výzva – STRIPTÝZ

 • Fotografie
 • Shutterstock.com Unsplash.com
 • Autor
 • Loverotika

Původně byl tento článek míněn jako dobrý tip na dárek k Valentýnu. Vtip byl v tom udělat z „dovlečeného“ svátku svátek „svlečený“. Příležitostí a důvodů k oslavám lásky je ale daleko více. Nenechme si komerčně nutit, že se musí kupovat „zase“ nějaké dárky. Nemusíte vůbec nic, ale co fakt můžete, je oslavovat Vánoce, Valentýna nebo vaše výročí otevřeným a upřímným vyznáním lásky a společným / vzájemným potěšením. Klidně pompézního rázu, proč ne? Láska by se měla projevovat a vyjadřovat každý den, ale čas od času se to hodí s větší pompou!

Slečno, štriptejz udělejte….

Dámy, mám pro vás tip na super erotickou výzvu – STRIPTÝZ. Podobně jako vlastní erotické fotky, je to výzva s velkým V a kromě toho, že potěší muže, tak vám zvedne sebevědomí a vůbec se o sobě hodně moc dozvíte. Striptýz lze pojmout jako hodně speciální dárek – dárek úplně zadarmo, zato s velkým přesahem. Samozřejmě nejen k Valentýnu, k jakékoliv příležitosti. Jestli si nejste jisti, zda by měl úspěch (ale nebojte, BUDE mít úspěch!), darujte vlastnoručně vyrobený poukaz a na něm nezapomeňte uvést, kolik dnů předem je nutné plnění objednat. Čas je ve striptýzu hodně důležitá veličina a základní pravidlo je – nikam nespěchat!

A další základné pravidlo zní: zase to neberte až tak smrtelně vážně! I kdyby se to cokoliv nepovedlo, nejde o život…

Možná ještě lepší je, když si domácí striptýz nadělíte vzájemně. Nejdřív já, pak ty. Doporučuji vřele – uvidíte, že to bude hodně zajímavý zážitek, bude to i legrace a bude to výborná společná vzpomínka. Erotické potěšení a rozkoš bývá v rámci heterosexuálních vztahů dojmově nepřenosná – těžko srovnat, jak něco prožívá váš muž, když jste žena, že ano. U toho striptýzu, když do toho půjdete oba, můžete zažít poměrně srovnatelnou zkušenost, něco, o čem si pak můžete popovídat – a vzájemně se ocenit za odvahu. A asi se i dobře pobavíte.

Jak na domácí striptýz – pár tipů pro začátečnice

Možná vám totiž přijde, že striptýz je banalita a umí to každý, ale chyba lávky, na to musíte mít fakt pořádný koule! Striptýz chce odvahu – a i kdyby z toho bylo fiasko, tu odvahu je třeba ocenit každopádně.

Mám to za sebou, dopadlo to dobře, potěšilo to, byla to nakonec moc hezká zkušenost i pro mě. Mohu vám poskytnout pár dobře míněných rad.

 • Vyberte si dobrou hudbu – buď něco fakt hodně hodně sexy, ať to pěkně naladí atmošku nebo něco, co vás baví a jen to slyšíte, už se kroutíte.
 • Nepřehánějte to s délkou hudby – až dojde na věc, každá minuta je hooodně dlouhá, to mi věřte.
 • Vyberte si jednoduchý svrchní hábitek (pro začátečnice ideálně šaty na ramínka, bez zapínání, které můžete nechat jen spadnout – nic s přetahováním přes hlavu!) a svůdné a pokud možno nekomplikované prádlo. Podvazky jsou fakt odvaz, ale jen pokud to s nimi umíte. Jestli ne, tak samodržící punčochy jsou úplně ok.
 • Není špatné pořídit si boa nebo vějíř – máte alternativu, co s rukama, kdybyste se ztrácely. Docela efektně díky němu můžete zapojit i partnera.
 • TRÉNINK PŘED ZRCADLEM. Naprosto zásadní. Natrénujte si pohled, úsměv, vlnění těla, gesta, pózy. Sledujte se v zrcadle a naprosto vážně si uvědomte, že jste krásná. JSTE KRÁSNÁ, nekecejte, že ne!
 • Vychytejte pózy, kdy se sama sobě líbíte. Určitě nějaké najdete, nebojte se. Přikládám níže inspiraci… Vychytejte třeba max. 3 prvky, které budete klidně dokola opakovat s občasnými přechody / změnou pozice. Nevymýšlejte si komplikované chorošky. Jestli jste trémistka (jako já), víc jak polovinu z toho stejně zapomenete.
 • Hlaďte se. Hodně se hlaďte. A VŠUDE. Zepředu, zezadu, ve stoje, v kleku, vleže. Pohled na hladící se ženu se mužům jen tak neomrzí (a možná nikdy). Když nevíte kudy kam, hlaďte se. Oběma rukama, jednou rukou (jedna efektně ve vlasech…). Hladit, hladit, hladit. A oční kontakt.
 • Profesionálky zapojují trochu i diváka. Zkuste to. Minimálně prádlo můžete jeho směrem odhazovat. Ideál je pak na chvíli si mu sednout na klín, oddaně pokleknout nebo se aspoň skoro na dotek přitočte zezadu a udělejte nějakou svůdnou pózu… Něco vymyslíte. A když ne, nevadí.  
 • OČNÍ KONTAKT. Super důležitý – nejdůležitější. Nebojte se toho. Je to fakt hodně sexy.     
 • Určitě ano, ale nepřehánějte to – jestli nejste na podpatky zvyklá, zapomeňte na vysoké štekle, na kterých byste se z nervozity klátila. Nižší podpatek je úplně ok. A jestli se vůbec necítíte na podpatky, jen v nich začněte a botky odložte jako první.

A ještě… sklenička na posilněnou je ok, ale s mírou! Opilost si může nepěkně pohrát s koordinací pohybů, tak bacha!

Vyhlaste, za kolik minut to propukne. A podle daných technických možností si připravte hudbu a signál, kdy ji má muž spustit nebo to udělejte sama „ze zákulisí“.

Pohodlně muže usaďte, do křesla / na sedačku. Platí samozřejmě obecná profi pravidla – nedotýkat, nelíbat, vlastnoručně nesvlíkat. Pěkně si to užít a vyčkat do konce. Obdivovat.

A jedno amatérské pravidlo: ŽÁDNÁ KRITIKA! Tu si nechte od cesty, pánové! Jestli se vám to nelíbilo, mlčte. Smí se: chválit, obdivovat, oceňovat – krásu, odvahu, snahu vás potěšit. Vaše žena je bohyně, jestli jste si toho ještě nevšiml. Pomazlete ji, objímejte, pohýčkejte, vyznejte jí lásku (než se na ní vrhnete…).

Tak směle do toho, dámy! Bude to dobrý, uvidíte! Tedy neuvidíte, ale víte, jak to myslím…

Pózy a gesta – inspirujte se na YouTube:

…a další a další videa najdete na You Tube….

2 Komentáře

 1. Uzasnee!!:)a inspirujici

  • Díky za reakci! Ať se daří!

*