Bohyně domácí a kouzlo lásky

  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Sandro Botticelli
    "Zrození Venuše"
    Wikiart.org
    Unsplash.com

Láska je mocná. VAŠE láska je mocná. Je magická.

Pánové, na slovíčko… Budete-li chtít a máte-li nablízku ženu, kterou máte rádi, dokážete z ní vykouzlit Bohyni. Dokážete to tím, že jí zahrnete láskou. Budete jí lásku projevovat a vyjadřovat všemi možnými i nemožnými způsoby. Budete jí hýčkat.

Měli vám to říkat a názorně ukazovat rodiče už od kolébky – ženy potřebují lásku. Spoustu lásky. Ono je to tak, že lásku potřebují prostě lidé, muži i ženy. Ale ženy mají na lásku nějaký šestý smysl, lepší čuch, lépe jí rozumí, cítí ji každým pórem těla, duše a srdce a víc ji potřebují pro své blaho a zdraví. Láska je pro ženy přirozená základní výživa, koncentrovaná síla. Když jsou ženy obklopeny láskou, kvetou a září. Vyzařují energii, která je přitažlivá jak magnet. Sakra chlapi, proto nás chcete a potřebujete. Tak nám tu lásku proboha dávejte!

Když je žena zahrnována láskou, a opravdovou láskou se nedá nikdy předávkovat, stává se z ní úplná bohyně. Bohyně domácí. Tento potenciál má v sobě každá psychicky zdravá žena, troufám si tvrdit. Každá žena, když ví, že je milována a miluje sama sebe, bude vyzařovat božskou energii. Ona si to bude užívat a vy se na ní budete těšit, bude se vám po ní stýskat a budete po ní toužit.

A co pro to můžete udělat?

Upřímně?

Konkrétní tipy?

Here we go, tady jsou:

Hýčkejte své milované ženy

…manželky, partnerky, matky, dcery, sestry. Hýčkejte je všechny, pak v tom nebude maglajz a každá si přijde na své. Vyšetřete jim ve svém denním, týdenním nebo jiném časovém plánu svou pozornost. Konkrétní dávka závisí na možnostech (nejvíce času samozřejmě věnujte své ženě milence), může kolísat, ale jistou stabilitu v dlouhodobém horizontu je žádoucí zachovat. V tomto čase se svým ženám PLNĚ věnujte. VNÍMEJTE. Zajímejte se o to, jak se vaše žena má a co dělá. Žádné telefony, hry, emaily, práce, fotbaly, kámoši. Mějte oči a uši jen pro ženu. V intimních chvílích s milenkou jsou akceptovatelné dokonce jen ty oči.

Pozorně pozorujte chování své ženy

A vydedukujte správné postupy. Často od mužů slýchávám, že ženám nerozumíte. Že se v ženách nevyznáte. Nemusíte rozumět, stačí chápat. Ano, ženy jsou velmi turbulentní emotivní stvoření, někdy až záhadná. Ale v něčem cyklická. Existují nálady a vzorce, které se opakují. Pozorujte. Pozorování je dobrý způsob bádání. Začněte s měsíčním cyklem, s menstruačním cyklem vaší ženy. U žen všechno se vším souvisí. Kritické dny, kdy je nejhůř, všechno je špatně a nic nezabírá, ty vypozorujete snadno. Tehdy je milé říct: „Je mi to líto, vidím, že se nějak trápíš, jsi naštvaná, uražená….atd., ale nevím, jak ti pomoci.“. V těchto momentech proboha nenabízejte žádná řešení, protože o ně nestojíme. Chceme lásku. Obejmout, podpořit. To stačí. V jiných částech cyklu býváme zase mírumilovné, přístupné, jindy trochu bojovnější a kritičtější. V dlouhodobějším vztahu se s tím dá pracovat a najít standardní postupy. A když je žena těhotná nebo například přichází menopauza, počítejte s náročnějším obdobím. Šestinedělí může být úplný masakr. My za to nemůžeme a nemyslete si, že je to bůhvíjak příjemné prožívat všelijaké fyzické změny, které vůbec nemůžete ovlivnit a musíte je přijmout, jak leží a běží. Bůhví, jak byste to prožívali vy, muži. Při pohledu na pánské hluboce trpící marody s lehkou chřipkou se obávám, že by to také nebyl žádný med. A krom toho, i vy máte své nálady, menstruace a menopauzy. Jenže protože pro nás ženy to je přirozené, tak vám to nedáváme tak sežrat.

Zapomeňte na komentáře typu „no jó, ženská…“

Ctěme navzájem své mužské a ženské rozdíly, neshazujme se, neurážejme. Možná jste v takovém prostředí vyrostli, ale jste dospělí a máte možnost své smýšlení a chování změnit. Ženy si zaslouží úctu a respekt. Muži si zaslouží úctu a respekt.

Objímejte své ženy

Láskyplné objetí a pusa na pozdrav, to je balada. Hlaďte své ženy, jestli to mají rády, vískejte ve vlasech, masírujte… Přiviňte si je k sobě, když spolu jdete po ulici. Fyzicky ženám projevujte lásku, aniž byste primárně mysleli na sex. I tak možno, ale často udržujte fyzický kontakt i bez sexuálního kontextu.

Říkejte svým ženám, že jsou krásné

Je to až bizarní, že i ty nejkrásnější ženy planety mají nějaké mindráky ohledně vzhledu. Málokterá žena o sobě řekne „jsem krásná“ nebo o sobě aspoň tak vnitřně smýšlí. Řešíme špeky, faldy, vady, jizvy, krátké vlasy, dlouhé vlasy, tlusté nohy, malá prsa, velká prsa. Sebevědomí nám měli dodat naši otcové, jenže málokdo z nich to uměl, a tak někdo spíš uškodil. Pomozte nám teď VY, muži moderní. Je na vás, milí mužové, abyste svým ženám říkali: „Jsi krásná. Takhle jsi krásná. Chci, abys věděla, že jsi krásná. Jen tak, nahá. Nesměj se, nestyď se. Jsem z tebe hotovej. Jsi úžasná.“. Zvyšujete tím své milé její ženské sebevědomí. Opakování je matka moudrosti. Za nějaký čas vám po boku vykvete bohyně domácí.

A když jsme u kvetení…

Noste svým ženám květiny

Aspoň občas. Jen tak nebo při speciální příležitosti. Fakt je to milé, květina potěší. Nejde o peníze. Jedna pidi kytička z lásky potěší víc než obří pugét z povinnosti jednou za uherák. Znám skvělého chlapíka, který kupování řezaných květin považuje za neekonomické a neekologické, tak přišel na to, že může své ženě posílat fotky kytek – klidně každý den. Vtipná romantika, která potěší a pobaví. A to mi připomíná..

Krása ,ženství, něha

Ženy milují, chtějí a potřebují váš HUMOR

Mužský humor je pro ženy příjemný čerstvý vítr. Nenechte se tak často zaplést do agresivních diskusí a hádek a zůstaňte nad věcí. Ženy někdy pěkně provokují, já vím, ale vy se nedejte. Buďte nekompromisní drsoň v práci, doma zkuste jet na lehčí vlně. Ženy se často brání tím, že se uzavřou a zatvrdí. Čím častěji je s vámi žena nucena používat své obranné mechanismy, tím víc tvrdne. Jenže vy chcete a potřebujete, aby spíš měkla. V milostných vztazích je vždycky lepší, aby ženy měkly. Mnoho ošemetných situací humor s grácií zachrání. Milý, přátelský, mužný humor.

Jsme v Čechách a české ženy milují gentlemany

Ženy milují mužnou sílu, ani ne změkčelost ani krutost a brutalitu. Krutost a násilí jsou mužské, ale ne mužné. Mužná je taková mužská síla, která vychází ze srdce. Je vždycky šmrncnutá láskou a úctou.

Choďte s ženami na procházky, do kina, berte je na výlety

Vymyslete nějaký společný program, který vaši ženu a nejlépe i vás zaujme. Uneste svou ženu do nějaké romantické oázy. Nemusí to být zase neurotické lítání z jedné akce do druhé, ale není dobré, když se ženy dlouhodobě nudí a vy si jich nevšímáte. Pak se totiž děje to, že v ženských hlavách bují a košatí různé domněnky. A to obvykle nevěstí nic dobrého.

Možná se ještě časem pár bodů najde…, jako základ to ale úplně stačí.

A co z toho můžete a budete mít… Stalo se vám někdy, že jste nemohli jinak než obdivovat přitažlivou přirozenou krásu něčí ženy? Chovala se a vypadala doslova jako bohyně, nemohli jste od ní odtrhnout oči? Garantuji vám, že tato žena je svým mužem hýčkána a zahrnována láskou. Bohyně domácí má obrovskou sílu. Umí pečovat a dávat lásku, tak jako nikdo jiný. Ano, zralá bohyně domácí vám snese modré z nebe. Stane se i osobní posvátnou nevěstkou, bude-li jí v této roli dobře a vy to budete podporovat. Takový může být výnos vaší investice zvané láska a umění milovat. A dobrá zpráva je, že není k dostání na burze, ale u vás doma a v podstatě zadarmo. Nespekulujte. Opravdová láska přeje konzervativnějším investorům.

 

*