rady   |   rady pro ženy   |   sex   |   tipy

Dobrá rada nad zlato pro ženy – sexy experimenty

14. 04. 2015
Autor: Loverotika
Fotografie:

Čas čtení: | Počet slov:

Sex bývá někdy poměrně nevděčná záležitost, protože jeden z milenců může toužit úplně po něčem jiném než ten druhý. Je potřebné sdělit druhému svá přání a touhy, nelze ale nikoho do ničeho vyloženě nutit. K případným experimentům je nejlepší dozrát a vyčkat na správnou konstelaci.

Pro zachování hladkého průběhu je dobré řídit se několika základními zásadami.

  • Nedovolte svým milencům něco, co vám je nepříjemné. Nebojte se a důsledně sdělujte své chutě a nechutě, stanovte bezpečná pásma co ano a co ne. Máte plné právo něco nechtít, ale musíte to dát druhému jasně najevo. Lidé nejsou jasnovidci. Sdělte, jaké pocity ve vás konkrétní praktiky vyvolávají. Společně třeba zkuste vymyslet, jak by se s tím dalo pracovat, jak je případné nepříjemné pocity  zmírnit nebo eliminovat. Jestli máte v hlavě nějakou alternativu, sem s ní. Existují odborníci, sex koučové nebo sexuologové, kteří vám poradí, jak na nějaké experimentování jakoby od lesa (lecjaké tipy a triky dohledáte možná i tady a jinde na internetu, zdrojů je mnoho). Může se také stát, že psychický blok je dočasný a za nějakou dobu sám zeslábne nebo pomine (např. dráždění prsou, když kojíte a máte malé děti ale i mnoho dalších). Když na experimentování dojde, velmi dobré je domluvit si nějaký jasný signál, že s čímkoliv okamžitě přestanete. To je prvek z BDSM, ale je velmi praktický i v běžném milování.
  • Velmi zásadní rada pro ženy – nepředstírejte. Nedělejte něco jen proto, že vašemu muži chcete udělat radost. Jak říká mnoho odborníků i ryzích praktiků, nejlepším afrodisiakem je pravda. Dámy, mějme se rády a chtějme pro sebe to nejlepší. Předstírané orgasmy jsou úplně stejné jako ty fejkové kabelky.  Jsou laciné a chabé. V rámci autoerotiky si „nacvičte“ (hrozné slovo, ale přesně tak to funguje) několik zaručených technik, které vás rozparádí a dovedou k orgasmu a nebojte se je využít kdykoliv a kdekoliv podle potřeby. Naučte se ke zvýšení svého vzrušení používat dech, to je strašně důležité. A když už, využijte v začátku klidně i některé prvky „předstírání“, jako zvuky a pohyby, ale vtip je v tom, že se necháte vzrušením vtáhnout a pohltí.
  • Pozor na negativní účinky předstírání: kromě toho, že předstíráním ochuzujete sebe sama o blahodárné fyzické i psychické účinky orgasmu, velmi snadno vás mohou přepadnout negativní pocity, např. ponížení a hanby. A to vůbec není příjemné, navíc to ve vás může vybudovat úplně zbytečný blok.
  • Zvuky. Zvuky jsou na jednu stranu velmi svůdné. Muži jsou ale někdy ze sténání vzrušených žen zmatení. Dají se totiž snadno zaměnit za vyjádření bolesti. Pokud váš milenec má podobný problém, pomozte mu to rozlišit. Nebo ještě jinak, v případě, že pociťujete bolest, jednoznačně to řekněte.
  • Sdělujte svá přání a touhy. Přestaňte přemýšlet ve stylu „co se ode mě očekává, co po mě chce slyšet“. To znamená, že nemám na mysli jen rajcovní přání typu „Udělej mi to zezadu.“ Pokud je ovšem máte, směle do toho. Relevantní požadavky jsou i „Přeju si, abys mě po milování držel chvíli v náručí, ráda doznívám ve tvém objetí.“ nebo „Jestli chceš zkoušet tohle, mám podmínku, že zařídíš hlídání pro děti – s vědomím, že vedle spí děti se prostě nemůžu uvolnit.“. Přejte si speciální hudbu, prádlo, cokoliv. Jsou to kolikrát drobnosti, které z normálního sexu udělají sex božský. Uvědomte si, že většina mužů se sexuálně vzdělává u porna, proto se nezlobte, že váš milenec spoustu jemných fines prostě nezná.

Ne každá žena chce a bude dokonalou milenkou. To je v pořádku. Sex není všechno. Je důležité si ale uvědomit, že pokud žijete v dlouhodobém vztahu a vyžadujete monogamii a věrnost, je třeba brát alespoň nějaké fyzické uspokojení vašeho muže v podstatě jako povinnost. Je to možná trochu radikální názor, ale spíš to považuji za realistický přístup. Například mistrem erotické masáže se může stát každý, kdo má ruce. A domluvit si optimální frekvenci sexuálního potěšení a dodržovat ji doporučuje mnoho slavných sexuologů. Nesmýšlejte o tom ošklivě, berte to tak, že svému muži dáváte lásku a užívejte si to. Pro muže je láska fyzická nejvíc, tak to prostě je.

Upozornění na závěr:

Jestli některý z partnerů prožil jakákoliv traumata sexuálního rázu, v dětství, dospívání nebo v dospělosti, buďte navzájem super ohleduplní. Na experimentování raději zapomeňte nebo postup zkonzultujte s odborníky.

 

0 komentářů

Přidat komentář

Nejčtenější

Nejčtenější

Doporučené

Doporučené

Pin It on Pinterest

Share This