Dobrá rada nad zlato – pro ženy

 • Autor
 • Loverotika
 • Fotografie
 • FreeImages.com

Sex bývá někdy poměrně nevděčná záležitost, protože jeden z milenců může toužit úplně po něčem jiném než ten druhý. Je potřebné sdělit druhému svá přání a touhy, nelze ale nikoho do ničeho vyloženě nutit. K případným experimentům je nejlepší dozrát a vyčkat na správnou konstelaci.

Pro zachování hladkého průběhu je dobré řídit se několika základními zásadami.

 • Nedovolte svým milencům něco, co vám je nepříjemné. Nebojte se a důsledně sdělujte své chutě a nechutě, stanovte bezpečná pásma co ano a co ne. Máte plné právo něco nechtít, ale musíte to dát druhému jasně najevo. Muži nejsou jasnovidci. Sdělte, jaké pocity ve vás konkrétní praktiky vyvolávají a společně třeba zkuste vymyslet, jak by se s tím dalo pracovat, jak je zmírnit nebo eliminovat. Jestli máte v hlavě nějakou alternativu, sem s ní. Existují odborníci, sex koučové nebo sexuologové, kteří vám poradí, jak na nějaké experimentování jakoby od lesa (lecjaké tipy a triky dohledáte i tady a jinde na internetu, zdrojů je mnoho). Může se také stát, že psychický blok je dočasný a za nějakou dobu sám zeslábne nebo pomine (např. dráždění prsou, když kojíte a máte malé děti). Když na experimentování dojde, velmi dobré je domluvit si nějaký jasný signál, že s čímkoliv okamžitě přestanete. To je prvek z BDSM, ale je velmi praktický i v běžném milování.

 

 • Velmi zásadní rada pro ženy – nepředstírejte. Nedělejte něco jen proto, že vašemu muži chcete udělat radost. Jak říká naše nejlepší sex koučka Gaia Julie Poupětová, nejlepším afrodisiakem je pravda. Dámy, mějme se rády a chtějme pro sebe to nejlepší. Předstírané orgasmy jsou úplně stejné jako ty fejkové kabelky, jsou laciné a chabé. V rámci autoerotiky si „nacvičte“ (hrozné slovo, ale přesně tak to funguje) několik zaručených technik, které vás rozparádí a dovedou k orgasmu a nebojte se je využít kdykoliv a kdekoliv podle potřeby. Naučte se ke zvýšení svého vzrušení používat dech, to je strašně důležité. A když už, využijte v začátku klidně i některé prvky „předstírání“, jako zvuky a pohyby, ale vtip je v tom, že budete předstírat jako o život a nakonec vás vzrušení skutečně vtáhne a pohltí. Kromě toho, že předstíráním ochuzujete sebe sama o blahodárné fyzické i psychické účinky orgasmu, je to pitomé i proto, že vás tak velmi snadno mohou přepadnout negativní pocity, např. ponížení a hanby. A to vůbec není příjemné, navíc to ve vás může vybudovat úplně zbytečný blok.

 

 • Zvuky. Muži jsou někdy ze sténání vzrušených žen zmatení. Dají se totiž snadno zaměnit za vyjádření bolesti. Pokud váš milenec má podobný problém, pomozte mu to rozlišit. Nebo ještě jinak, v případě, že pociťujete bolest, jednoznačně to řekněte.

 

 • Sdělujte svá přání a touhy. Přestaňte přemýšlet ve stylu „co se ode mě očekává, co po mě chce slyšet“. To znamená, že nemám na mysli jen rajcovní přání typu „Udělej mi to zezadu.“ – pokud je ovšem máte, směle do toho. Relevantní požadavky jsou i „Přeju si, abys mě po milování držel chvíli v náručí, ráda doznívám ve tvém objetí.“ nebo „Jestli chceš zkoušet tohle, mám podmínku, že zařídíš hlídání pro děti – s vědomím, že vedle spí děti se prostě nemůžu uvolnit.“. Přejte si speciální hudbu, prádlo, cokoliv. Jsou to kolikrát drobnosti, které z normálního sexu udělají sex božský. Uvědomte si, že většina mužů se sexuálně vzdělává u porna, proto se nezlobte, že váš milenec spoustu jemných fines prostě nezná.

Ne každá žena chce a bude dokonalou milenkou. To je v pořádku. Sex není všechno. Je důležité si ale uvědomit, že pokud žijete v dlouhodobém vztahu a vyžadujete monogamii a věrnost, je třeba brát alespoň nějaké fyzické uspokojení vašeho muže v podstatě jako povinnost. Je to možná trochu radikální názor, ale spíš to považuji za realistický přístup. Například mistrem erotické masáže se může stát každý, kdo má ruce. A domluvit si optimální frekvenci sexuálního potěšení a dodržovat ji doporučuje mnoho slavných sexuologů. Nesmýšlejte o tom ošklivě, berte to tak, že svému muži dáváte lásku a užívejte si to. Pro muže je láska fyzická nejvíc, tak to prostě je.

Upozornění na závěr:

Jestli některý z partnerů prožil jakákoliv traumata sexuálního rázu, v dětství, dospívání nebo v dospělosti, buďte navzájem super ohleduplní. Na experimentování raději zapomeňte nebo postup zkonzultujte s odborníky.

Máte ještě nějaké další zásadní rady? Podělte se o ně prosím v komentářích!

1 Komentář

 1. Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

*