Dokonalá žena snadno a rychle – inspirace z webu

  • Fotografie
  • Mona Lisa / WikiArt.org
  • Zdroj
  • Youtube.com

Dámy, ruku na srdce, také si přejete být dokonalé? Bláhově si myslíte, že některé ženy z vašeho okolí nebo v médiích dokonalé jsou a vy ne? Mám pro vás hned 2 dobré zprávy. 1) Dokonalá nikdy nebudete, protože nikdo, skutečně N.I.K.D.O. není dokonalý. Každý člověk má své dobré i špatné stránky. A je to tak dobře, protože máme aspoň pořád co zlepšovat. Ano, člověk může být v tom, na čem mu záleží, den ode dne lepší, ale nikdy nebude dokonalý.

A 2) To nejlepší, co můžete udělat, je být svá. Buďte prostě taková, jaká jste a soustřeďte se v životě na věci, které vám přináší radost a spokojenost. Vzpomeňte si, co vás kdy zahřálo u srdce, jaká činnost, nebo naopak nečinnost nebo nějaká událost. Snažte si to zařídit tak, abyste na takové věci ve vašem životě měla pravidelně čas. Udělejte si radost, potěšte se, milujte v prvé řadě sama sebe.

Radost, vnitřní spokojenost a sebeláska je to nejlepší, co můžete sobě, své rodině i světu dát. Jestli toužíte být sexy, dělejte to, co vás činí spokojenou. Spokojené ženy vyzařují mimořádnou energii, která (nejen na muže) působí jak magnet. A ty ženy, které tak obdivujete, dokonalé zcela určitě nejsou. Mají se rády a ví, co je v životě důležité a naučily se podle toho zařídit.

P.S. V komentářích některé ženy poukazují na to, že to je trapně nahrané. Ano, je to obojí nahrané, to ovšem nemění nic na tom, že to je velká pravda. Udělejte si vlastní průzkum, vyzvídejte ve svém okolí, nebo zajděte do nemocnic a domovů seniorů a poptejte se starých nebo nemocných, ti mají už životní priority dobře poskládané…

*