Domácí masáž – You Tube inspirace pro začátečníky

domaci masaz - tipy a inspirace

Jednoduchá amatérská masáž patří k základním praktickým dovednostem poskytování fyzického potěšení. Naučit se to není nijak složité. Stačí chtít a najít si čas. Začátečníci se mohou inspirovat třeba těmito instruktážními videi na You Tube. Některá jsou v češtině, ale v angličtině je zatím daleko lepší výběr. Ale nevadí, jestli anglicky neumíte, leccos se dá jen tak okoukat.

Domácí masáže pro úplné začátečníky

Pro začátek stačí naučit se základní hmaty, připravit příjemnou atmosféru a chtít druhého příjemně pohýčkat. Časově podle možností, delší masáž je samozřejmě mega blaho, ale i expresní masáž po náročném dni určitě potěší.

Domácí partnerská masáž je nádherný projev lásky a péče. Nebude možná jako od profesionála, ale vzájemná láska a intimita je to, oč tu běží.

Navíc tím druhému pomáháte zbavit se stresu, pořádně si odpočinout, rozpustit různé fyzické bloky atd. Zvyšujete citlivost kůže a bystříte smysly. S narůstající praxí si budete masírování čím dál tím víc užívat i vy jako poskytovatel.

Soustřeďte se na dech, dýchejte klidně, pomalu a do břicha a vnímejte pocity ve svých rukou.

Sex sice není jako pokračování masáže zapovězen, ale neměl by být účelem. Dotýkat se a hýčkat bez sexuálního kontextu je také důležité, obzvlášť pro ženy.

Směle do toho! 

Inspirace na amatérskou domácí masáž z You Tube

Základy domácí masáže – seriál

 

Domácí hýčkání – masáže – You Tube inspirace

 

*