Domácí masáž – You Tube inspirace pro začátečníky

domaci masaz - tipy a inspirace

Jednoduchá amatérská masáž patří k základním praktickým dovednostem poskytování fyzického potěšení. Naučit se to není nijak složité. Stačí chtít a najít si trochu času. Začátečníci se mohou inspirovat třeba těmito instruktážními videi na You Tube. Některá jsou v češtině, ale v angličtině je zatím daleko lepší výběr. Ale nevadí, jestli anglicky neumíte, leccos se dá okoukat.

Pro začátek stačí naučit se základní hmaty, připravit příjemnou atmosféru a chtít druhého příjemně pohýčkat. Časově podle možností, delší masáž je samozřejmě mega blaho, ale i expresní masáž po náročném dni určitě potěší.

Směle do toho! Domácí partnerská masáž je nádherný projev lásky a péče. Nebude možná jako od profesionála, ale vzájemná láska a intimita je to, oč tu běží. Navíc tím druhému pomáháte zbavit se stresu, pořádně si odpočinout, rozpustit různé fyzické bloky atd. Zvyšujete citlivost kůže a bystříte smysly. S narůstající praxí si budete masírování čím dál tím víc užívat i vy jako poskytovatel. Soustřeďte se na dech, dýchejte klidně, pomalu a do břicha a vnímejte pocity ve svých rukou.

Sex sice není jako pokračování masáže zapovězen, ale neměl by být účelem. Dotýkat se a hýčkat bez sexuálního kontextu je také důležité, obzvlášť pro ženy.

 

Domácí hýčkání – masáže – You Tube inspirace

 

*