Erotické lingérie

"Bedding Stories 2"
  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Jarek Kozlowski
    "Bedding story #2"
    kozjar.com

Kdo by neměl rád pohled na krásné ženské křivky oblečené neoblečené, odhalené neodhalené.., v krásném prádle? Určitě se někdo najde, samozřejmě, někdo dává přednost prosté nahotě, ale čas od času, proč ne? Možná si myslíte, že je to jen pastva pro mužské oči, ale tak to není. Krásné prádlo, podvazky a síťované oblečky mají rády i ženy – a rády se pohledem na sebe pokochají.

Obléci se do eroticky přitažlivého prádla je jako vklouznout do jiné role. Když na sobě máte pěkné erotické prádlo, budete se tak i víc cítit. Oblečení je pro ženy hodně důležitá věc – právě proto, jak se díky němu cítí a co díky němu vyzařují. To myslím vážně, bez legrace. Když se ráno oblečete do neforemného pytle s takzvaným hlubokým sedem, budete se cítit o dost jinak než když si vezmete přiléhavou sukni. Záleží na náladě a účelu – někdy se hodí ten pytel a jindy minisukně. A taky jsou chvíle, kdy chcete být pro svého muže přitažlivá, co nejvíc to jde. Možná si vás takto na přání vyžádá váš muž. Pro tyto chvíle se budou hodit třeba podvazky a lodičky – a budete sama zírat. Nejspíš si budete muset objektivně připustit, že jste fakt zatraceně SEXY.

Jenže, má to jeden háček. Prádlo musí na těle dobře sedět. Musí to být druhá kůže. Proto pánové, trefovat velikost od oka nebývá úplně dobré. Já vím, reklamy a prodejci vás budu lákat, ale zvažte to. Jestli si přejete svou ženu vidět v opravdu dobrém prádle a hodláte do toho investovat, radím několik možností. Buď z toho nedělejte překvapení, udělejte si průzkum trhu (nebo tento úkol zadejte své ženě) a pak to běžte koupit společně včetně předváděčky v kabince a ještě svou krásnou milou pozvěte na kafe nebo večeři. Udělejte z toho speciální příležitost, rande. Nechte erotické dusno trochu narůstat, to vůbec není na škodu. Nebo jestli vám fakt jde o to překvapení, zjistěte si, jaké značky vaše žena nakupuje, opište si nebo vezměte s sebou na ukázku pár kousků a poohlédněte se po něčem nejlépe ve stejném obchodě. Třetí možnost je dát ženě peníze a požádat jí, aby si dejme tomu do příštího pátku koupila to a to. Nebojte se, ženu málokdy otrávíte požadavkem, aby si cokoliv koupila.

Pokud vám nejde o to, abyste pořídili nějaké hogo fogo prádýlko, existuje ještě jedna docela praktická a cenově velmi dostupná varianta, kterou se vůbec nemusíte bát koupit rovnou na internetu. Mám na mysli takové oblečky v celku – v eshopech jich najdete stovky pod příznačným názvem catsuit nebo bodystocking. Síťované, krajkové, s různými oky a otvory nebo třeba i imitace podvazků. Vřele doporučuji. Vzhledem k ročnímu období si dovolím zdůraznit ještě jednu jejich výhodu pro všechny zimomřivé milenky – je v nich teplo! A teplo nepodceňujte, pro rozkoš a vzrušení je to jeden ze základních fyzických předpokladů.

A velmi specifická záležitost, na čemž jsem se shodla s mnoha ženami, jsou podvazky a lodičky na podpatku, nejlépe lakové. Tenhle kostým je absolutní top evergreen, se kterým vás žádný chlap neodmítne – a jestli náhodou ano, je to dost na pováženou. Sotva to na sebe oblečete, budete jako vyměněná. Doporučuji vyzkoušet nejdřív jen tak a užijte si samu sebe, pěkně se prohlédněte v zrcadle. Nechápu čím to je, ale podvazky jsou magie. A kdybyste náhodou řešily, co s kalhotkami, tak na základě jedné trapné, posléze dokonce i vtipné, historky je doporučuji obléct jednoznačně PŘES podvazky. Nekomplikujte to.

Prádlový apel na dámy: totální zákaz negativně komentovat svoje tělo, tedy špeky, skvrny, kůry, jizvy a podobné záležitosti. To si nechte na klábosení s kamarádkami, ale před muži si to zakažte. Jestli to jde, mlčky vybírejte třeba takové kousky, které některé „vaše oblíbené nedostatky“ zamaskují, abyste se cítila lépe. Dokonce bych i řekla, že to je jedna velká výhoda erotických oblečků, protože kromě maskování umí v tom lepším případě od prožívání nedostatků úplně odvést pozornost.

Některé ženy možná budou mít trochu problém, že v sexy prádle vypadají jako děvky. No, co k tomu říci, dámy, o to tu právě jde. Být na chvíli děvkou pro svého muže není vůbec nic špatného (mám pravdu, pánové?). V některých případech je to dokonce zázračný lék a v jiných se rovná volbě „upgrade manželského softwaru“. Je to hra. Naučte se považovat energii děvky za pozitivní a naučte se někdy děvkou být. Dokáže totiž divy! Má velkou, opravdu velkou moc – umí hrát na temnější erotické struny a ty jsou pro muže velmi přitažlivé a často hodně důležité. Jestli nevěříte, budete se moci brzy dočíst pár teorií ve speciálním článku. Klíč k dlouhodobému spokojenému manželství plnému živé lásky mívá často v kapse právě ta děvka spíš než děvečka. Se solí a pepřem si většinou v pohodě vystačíte a najdete je na každém stole, ale někdo to rád taky pikantní a pálivé. A jestli někoho takového vedle sebe máte, milujete ho a toužíte, abyste si společné lásky užívali třeba celý život i bez dlouhodobé nespokojenosti, neuspokojenosti, nevěr nebo pokoutných paralelních vztahů, bude dobré tu děvku někdy trochu provětrat. Máme ji v sobě všechny, milé dámy. Ze začátku vám to možná bude připadat takové trapné, ale časem to bude čím dál tím větší zábava i pro vás. A prádlo a oblečky je k energii děvky docela dobrý úvod.

Erotika a sex je hra. My lidé si rádi hrajeme. A muži bývají ještě víc hravější než ženy. Erotické hrátky jsou dobrá a potřebná věc, nepodceňujte je. Plní sny, realizují fantazie. Kromě zábavy se o sobě taky leccos dozvíte. Třeba ne vždycky, ale někdy je to vyloženě terapie hrou, která má vysoce duchovní a duševní rozměr. Některé postelové hrátky vám možná zvýší sebevědomí, vyléčí mindráky, pročistí bahno minulosti. Někdy to prostě tak pěkně vyjde, že ani sami nechápete, ale je to přesně to, co jste potřebovali a posunete se do jiného levelu – a ne jen v posteli, ale v lásce, v životě, ve vztahu. A na začátku klidně může být třeba sexy krajková souprava z háemka. To fakt nikdy nevíte. Někdy je z úplné banality obrovská věc a někdy plánujete, čančáte a utrácíte tisíce a nevyjde z toho nic moc. Tak už to bývá.

 

*