krása   |   kultura   |   láska   |   rande   |   romantika   |   umění milovat

Na rande za kulturou

24. 02. 2015
Autor: Loverotika
Fotografie:

Čas čtení: | Počet slov:

Přátelé, děje se kolem nás tolik zajímavého! Z hlediska kulturních akcí žijeme v zaslíbené době. Proto je až k nevíře, kolik žen si stěžuje na lenost a neochotu svých mužů vyrazit ven a něco podniknout. Pánové, dělejte s tím něco. Ženy milují, když je pozvete do kina, na koncert, do divadla, na večeři… Berte to jako fakt a na nic se nevymlouvejte! Sem tam jeden večer mimo gauč v obýváku vám může jedině prospět. V krajním případě se můžete domluvit a nechat iniciativu na ženách, když už bude doma příliš chřadnout, sama něco spunktuje, ale prokažte pak navenek patřičnou ochotu a zájem.

Důvodů, proč nezapomínat na randata ani v dlouhodobém vztahu je několik. Klasické rande vztah občerství. Jestli vám připadá vztah nudný, stereotypní, toto je nejjednodušší možnost, jak s tím bojovat.

Společné zážitky jsou živná půda lásky

Jak jsme naznačila v úvodu, ukojíte ženskou potřebu vyjít si občas do společnosti a užít si společně kulturní nebo jiný, např. kulinářský, zážitek. Většina žen takovou potřebu skutečně má a neměla by ležet ladem. Jednak je dobré si užít být jen tak spolu, jednak vyvolají nová témata k hovoru. A pozor, nemusí nutně jít o vysoce intelektuální díla – možná se o sobě navzájem leccos dozvíte i na základě úplně banálního filmu.

Ženy se rády zdobí, rády provětrají pěkné kousky ze šatníku. Když pozvete ženu na rande, bude se krášlit pro vás. A to je přece krásné. Uvědomte si to a náležitě to oceňte, nebuďte buran. Jestli se vám její model nelíbí, raději mlčte. A dejte si i vy záležet, jak se oblečete. Chtějte pro sebe navzájem být přitažliví. Užijte si pár chvilek, jako byste se znovu lovili. Užijte si sebe v prostředí konkurence. Dobré rande může být skvělé afrodisiakum. Pánové, na ženy musíte jít trochu od lesa, tak to holt máme. Je mi jasné, že anatomicky toužíte po něčem jiném a nejlépe hned, ale nejlepší cesta je vždycky přes srdce. A jedna ze srdečních potřeb žen je „občas někam zajít“.

Zásadní samozřejmě je mít co nejaktuálnější informace o tom, co vás oba baví. Ideální je akci rande i tematicky sladit podle svých zájmů. Ale nemusí to tak být vždy, vůbec ne. Někdy naopak je fajn ochutnat z vyhraněného zájmu druhého a blíže poznat neznámé – uvidíte zájmy své lásky v novém světle. Nemusí si vás to ani nijak získat, ale snaha o poznání se cení. Vyvarujte se tvrdé kritiky a odsuzování, naučte se navzájem respektovat jiný vkus. Ale informace, že vašeho muže zaujal např. ten a ten fotograf nebo malíř se bude třeba jednou hodit, až budete vymýšlet dárek. Nikdy nevíte.

Rande s jakýmkoliv kulturním zážitkem je prostě skvělá věc a měli byste si je ve vztahu pravidelně ordinovat. Sledujte kulturní tipy, vždycky je kam zajít! A kdyby náhodou ne, jděte jen tak na procházku.

0 komentářů

Přidat komentář

Nejčtenější

Nejčtenější

Doporučené

Doporučené

Pin It on Pinterest

Share This