Orální sex aneb líná huba holé neštěstí

  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Umenimilovat.cz

Ne, já se nedivím, že tento článek patří dlouhodobě mezi nejčtenější… Vy snad ano? Ale už má přece jen nějaký ten pátek za sebou, tak jsem ho trochu vyšperkovala a na pár místech doplnila…

Orální sex – komu by náhodou nebylo jasné, co pod tím mám na mysli, odvolávám se na starou dobrou Wikipedii – sexuální aktivita, při níž jsou ústy, rty či jazykem stimulovány pohlavní orgány muže (felace) nebo ženy (cunnilingus). Proč je orální sex takové terno snad není třeba vysvětlovat – jazyk a ústa jsou prostě velmi jemné, citlivé, heboučké, přirozeně vlhké, delikátní… Super silné generátory láskyplné erotické energie. Když někoho milujete, laskaní je láskání – lásky dávání, pohrávání s láskou fyzickou, intimní, intenzivní, blaženou a rozkošnou.    

Z odborných i mých soukromých průzkumů vyplývá, že zejména muži tuto aktivitu řadí mezi to nejlepší, co jim může žena dopřát a velmi po tom touží. Orální sex v roli přijímající miluje i mnoho žen, u některých to může být dokonce jeden z mála způsobů, jak je dovést k orgasmu. Jen to klade na poskytovatele trochu větší nároky, což vysvětlím později.

Orální sex? Top vyznání lásky pro muže

Vezměme to po pořádku. Dámy, proč je mimořádně přínosné naučit se pořádně – lidově – kouřit? Pro muže je to neuvěřitelně intenzivní a blažené vyjádření lásky. Naprosto jednoznačné a přímočaré. Málokterý muž vás s tím odmítne. Jestli váš sexuální život strádá a orální sex není úplně normální součást milování, zařaďte to do běžného repertoáru a uvidíte, co se bude dít. Orální sex je opravdu velmi mocná technika a příval uspokojení a lásky, který přináší, je příjemný pro obě strany. Minimálně dodá jiskru a občerství případný stereotyp, ale umí také uzavírat krize, odvracet zoufalé nevěry a zachraňovat manželství. Nevymýšlím si ani nepřeháním, pár příběhů jsem slyšela i sama zažila. A kromě běžné součásti sexuálních hrátek je orální sex perfektní nástroj v dobách, kdy na nějaké bohaté sexuální vyžití není ani pomyšlení (nemoci, úrazy, deprese, těhotenství, poporodní stavy apod.). K dlouhodobému láskyplnému vztahu jednoznačně patří vzájemně pečovat o sexuální blaho svého milovaného parťáka.

Orální sex je opravdu velmi mocná technika a příval uspokojení a lásky, který přináší, je příjemný pro obě strany. Minimálně dodá jiskru a občerství případný stereotyp dlouhodobého vztahu, ale umí také uzavírat krize, odvracet zoufalé nevěry a zachraňovat manželství.

Předpokládám, že v dnešní době sexuální revoluce se o tom už ví a nosím dříví do lesa, ale kdyby některá žena přece jen váhala, nebo je milenka začínající, zdůrazňuji, že poskytovat orální sex patří mezi základní milenecké dovednosti a je dobré to tak brát. Každé ženě bych doporučila tuto techniku vypilovat a ochotně svému muži poskytovat. Dle mého názoru i vlastní zkušenosti se to dá velmi dobře, ba dokonce mistrovsky naučit.

Přírodní lubrikační gely Good Clean Love

Upřímně je mi líto všech mužů, kteří po orálním sexu marně touží a jejich milenky tuto touhu ignorují. Samozřejmě existují pádné a vážné důvody, kdy poskytování orálního sexu prostě možné není a nedá se asi nic dělat. Ovšem je škoda tyto aktivity úplně zavrhnout z důvodu vlastní pohodlnosti a určité lenosti. V tom si musíme každá zamést před vlastním prahem.

Jak (a proč) na orální sex – na slovíčko, dámy…

Jestli má žena odpor, dá se s trochou vůle a postupnými krůčky překonat, ale musí sama chtít a svou snahu pojmout poctivě. Efekt je tak obrovský (doslova i obrazně) a tak moc to prohloubí vzájemnou intimitu, že když se soustředíte na tento pozitivní přínos, na nějaký počáteční odpor možná brzy zapomenete. Poskytovat blaho svému milujícímu muži není odporné, ponižující ani trapné – záleží jen na vás, jak to vnímáte nebo chcete vnímat. Když to nejde, nejde, ale některých psychických bloků nebo přílišného studu stojí za to se v dospělosti cíleně zbavovat, protože tím naše osobnosti zrají jak víno.

Hlavně nic nepředstírat

To ovšem neplatí pro předstírání. Jestliže chcete druhému pro vás (zatím) ne zcela přirozeným způsobem projevit lásku, opravdovou lásku, pak nic nepředstírejte. Stanovte si klidně bezpečné hranice, jasně dejte najevo, co ano a co už ani náhodou a v těchto mezích buďte pravdivá. Pravda je nejlepší afrodisiakum. Váš muž bude zřejmě nadšený, že se mu orálně věnujete (obzvlášť je-li sexuálně vyprahlý), i kdybyste tak činila jen vlažně, ale někde v hloubi je to znát. Je to lež. A ta lež se může při takových praktikách snadno zvrtnout ve vaše nepříjemné pocity ponížení. Takže když už se do toho chcete pustit, tak se do toho položte pravdivě a celá. Berte to tak, že provádíte posvátný rituál – zahrnujete svého milovaného muže láskou a to je nádherné. Udržujte se svým mužem oční kontakt a sledujte, jak se rozkoší rozplývá, jak se mu to líbí. Nechte se jeho vzrušením sama strhnout.

Jestli platí, že většinu žen potěšíte květinou, tak většinu mužů vždycky potěšíte orálním sexem.

Ono to je v zásadě velmi jednoduché. Ty nejlepší milenky dělají mužům to, po čem skutečně touží nebo se o to aspoň snaží. A ti nejlepší milenci jsou pozorní a vždycky jsou ochotní se lecčemus přiučit, přijít na další způsob, jak udělat své ženě dobře. V tom tkví kouzlo dlouhodobých spokojených vztahů. Kde není důvod, není nevěry.

Co se praktických návodů stran orálního sexu týče, studijního materiálu jsou v dnešní době kvanta a níže najdete i pár doporučení. Ještě pár slov k felaci, dámy… Málokterá aktivita je pro začátečnice tak vděčná z hlediska pozitivní zpětné vazby. Mistrovství se s dostatečnou praxí v oboru dostavuje velmi rychle. Jestli budete polykat nebo nebudete, to je na vás. Z toho tedy muži šílí už úplně, ale s trochou tolerance se bez toho určitě dá obejít. Jestli polykat chcete a nejde to, existují různé triky. A jestli nechcete, dá se z toho hodně eroticky vybruslit i jinak – vymyslete kompromis. O polykání a dalších speciálních orálních technikách někdy jindy.

Hlavně nespěchat

Tady bych zmínila jen takové základní poučky. A ta nejlepší je – NESPĚCHAT. Platí pro muže i ženy. Muži mají tendenci být v sexu do všeho hrr, ženy v tom často své muže podporují, aby „to měly rychle za sebou“, což je hrozné. Když ale dojde na orální uspokojování od partnerky, muži si to rádi vychutnávají co nejdéle. A to je dobře! Je to skvělý trénink na co nejdelší společné milování a přehození výhybky ze zarytého „hlavně rychle“. Naučte tak svého muže užívat si rozkoše, bezcílně, jen tak, trénujte balanc na orgasmické hraně.

Ono to je v zásadě velmi jednoduché. Ty nejlepší milenky dělají mužům to, po čem skutečně touží nebo se o to aspoň snaží. A ti nejlepší milenci jsou pozorní a vždycky jsou ochotní se lecčemus přiučit, přijít na další způsob, jak udělat své ženě dobře.

Kromě slasti, kterou přináší samotné laskání a vůbec pobyt penisu v puse, je prý nádherné a velmi vzrušující u toho ženy také sledovat – muži jsou vizuální typy, nezapomeňte. A my ženy jsme u toho zatraceně sexy, to se musí nechat. Efekt lze při nějakých speciálních příležitostech umocnit pěkným oblečkem nebo zrcadlem.

Jak (a proč) na orální sex – na slovíčko, pánové…

Orální sex je pro muže vzrušující jak v roli pasivně přijímající, tak i aktivně poskytující, je to pro ně blaho svoji ženu laskat a intenzivně nasávat její kundalínu. A je moc příjemné otevřít se tomu potěšení a svému muži se takto nabídnout.

Ze strany mužů to chce ve spolupráci s milenkou ovšem víc vychytat individuální specifika, aby to opravdu fungovalo. Nejideálnější je znát masturbační styl své ženy a z toho vyjít. Některé ženy preferují kombinaci dráždění jazykem s jinými stimuly – což je koneckonců praktické i z hlediska námahy, jazyk vydrží přece jen méně než ruce a snad už všichni víme, že pořádné ženské vzrušení chce čas. Pravda je, že poměrně dost mužů je s jemnou motorikou prstů na štíru a jazyk se na tak citlivou práci daleko lépe hodí. Chce-li se muž stát orálním mistrem, to všechno je dobré zohlednit.

Pro některé ženy může být orální sex jediný možný způsob, jak prožít orgasmus, pro některé je to jen jedna ze skvělých metod předehry k milování. Od toho se pak odvíjí potřebná intenzita a vůbec celková struktura a řazení různých technik orální i jiné stimulace. Velmi zajímavý je v tomto ohledu níže uvedený článek o tzv. tahitské metodě orálního sexu – Kivin.

Příležitost na orální sex se vždycky najde

Orální sex je skvělé lákadlo, ať je běžnou součástí vašeho sexuálního života nebo je to praktika sváteční. Může se například stát ideální součástí řízené abstinence, pokud jste zvolili milování bez hormonální antikoncepce a systém přirozené nehormonální antikoncepce, tedy plodných a neplodných dnů. Jedna z možností je během plodných dnů „abstinovat“. Slovo „sexuální abstinence“ zní zejména pro muže dost děsivě, ale má se mysli abstinence klasické pohlavní soulože, abstinovat od sexuálního potěšení vás nikdo nenutí.

Přírodní lubrikační gely Godd Clean Love

Orální sex se ale výborně hodí na speciální rituální péči ve stylu tantrických rituálů a nácvik meditativního prožívání rozkoše a potěšení. Důležitý a základní prvek je vytvoření příjemné atmosféry – hra tlumeného světla svíček, vůní a barev. Co nejpohodlnější místo a poloha. Jeden z partnerů rozkoš přijímá a užívá si laskání, aniž by aktivitu opětoval a příště si role vymění. Takové nastavení je ideální k prohloubení vzájemné sexuální intimity a ke změně obecně rozšířeného modelu „sex rovná se soulož“.

A orální sex lze také pojmout v širším kontextu – jako laskání a líbání kdekoliv na těle. Jazykem a rty můžete propátrat celé tělo a detailně zmapovat erotogenní zóny svého milence nebo milenky. 

Když jsme u těch speciálních příležitostí… Jednou z nich by mohl být svátek „Steak and BJ Day“ (BJ jako blowjob nebo-li anglicky orál, kdyby to někomu nebylo jasné), který se muži snaží už víc než 10 let prosadit na datum 14. března. Ženy si lásky a romantiky užijí na Valentýna a u nás pak ještě na 1. Máje, tak proč nezohlednit i mužská přání, že. Jsem pro. Ale moc masově se to zatím nechytlo. Dámy, kromě toho, že můžeme jako úspěšné nositelky tradic pomoci takový svátek zavést, můžeme se touto kombinací nechat také velmi dobře inspirovat. Kombinace Steak & Orální sex je dobrý tip na parádní dárek pro muže. Možná je to dokonce ten nejlepší tip na nejlepší dárek pro muže. Udělejte svému milovanému pořádnou flákotu a pak ho vyneste do nebes orální potěchou. Dá se to celé připravit jako romantické překvapení nebo obdarovat vlastnoručně vyrobeným voucherem s možností volby termínu, obojí má něco do sebe. Je to dárek zaručený a nemusíte se vůbec bát, že se omrzí. Je to jistota, která vždycky potěší – k narozeninám, svátkům, Vánocům, u příležitosti výjimečného pracovního úspěchu nebo i jen tak. Jestli platí, že většinu žen potěšíte květinou, většinu mužů vždycky potěšíte dobrým blowjobem.

Podrobné informace a zajímavosti:

Literatura:

Orální sex: To nejlepší pro NĚJ, Sonia Borg

Web Milování.cz

Orální sex

Orální stimulace pro začátečníky

Konkrétní tipy a technika tahitského orálního sexu Kivin – ženy 

Rady odborníka – sex koučka Gaia Julie Poupětová

Kurzy:

Orální génius (pro muže)  – online

Umění potěšit muže (pro ženy)

Dostupná videa k tématu:

Orální sex pro ženu

Kurz Umění potěšit muže 

Umění potěšit muže – předehra a triky

 

 

*