Příručka pomalého sexu pro začátečníky

  • Doporučuje
  • Loverotika
  • Autor
  • Nicole Daedone

Proč pomalý sex? Protože my ženy ho potřebujeme jako sůl! A vám, pánové, vůbec neuškodí, naopak. Nebudete nudit, žádný strach. Rovněž vás chci uklidnit, že po vás nikdo nechce vzdávat se „běžného“ rychlého sexu. To vůbec ne. Když si osvojíte principy pomalého sexu a naučíte se ženu přivést k hluboké rozkoši (a jinak než pěkně pomalu a jemně to nejde, věřte mi), s daleko větší intenzitou si pak užijete jakýkoliv sex.

Když si vezmete alespoň některá doporučení k srdci a uvedete je do praxe, uvidíte, že se vám změní život. Nepřeháním. Žena, která probudí svůj potenciál naplno prožívat svou smyslnost a sexualitu, se stane bohyní domácí, která vás zahrne láskou a vůbec bude vyzařovat lásku na všechny strany. Bádání a praxe na poli pomalého sexu a umění potěšit ženu hlubokým orgasmem je tedy vlastně nejen partnerská, ale i občanská povinnost!

Orgasmická meditace od Nicole Daedone 

Jestli se vám nechce na různé semináře tantrického sexu nebo jakékoliv jiné semináře umění sexu – a já se vám vůbec nedivím, je těžké najít fakt nějaké dobré, jděte línější cestou a kupte si knihu Orgasmická meditace od Nicole Daedone. Mimochodem, docela i ušetříte. Tantrické semináře nebo např. i masáže jsou dost drahá záležitost.

Český překlad názvu je trochu zavádějící, v originále se titul jmenuje Slow Sex: The Art and Craft of the Female Orgasm (Pomalý sex: umění ženského orgasmu v praxi). Orgasmická meditace je poměrně jednoduchá metoda, jak ženu přivést k orgasmu. Díky ní odhalíte netušené možnosti a přijdete na základní principy ženského prožívání fyzické rozkoše.

Na tuto knihu jsem narazila úplnou náhodou v knihkupectví, prostě si mě sama našla a přečetla jsem si ji s velkým nadšením. Principy orgasmické meditace se ke mě v životě dostaly tak něja intuitivně z jiného zdroje, díky mému muži, ale rozhodně musím potvrdit, že fungují.

Upřímně knihu doporučuji, protože jednoduché a praktické návody na pomalý sex se špatně hledají. Lektoři různých seminářů s tím trochu „škudlí“, protože jinak by přišli o část klientely. Já si ale myslím, že úplně nejlepší je pustit se do praxe v pohodlí domova. Ženy potřebují intimitu, bezpečné hnízdečko.

Co v knize Orgasmická meditace najdete:

  • praktické informace o ženské sexualitě, ženském orgasmu a prožívání rozkoše (anatomické i psychické principy)
  • podrobný návod, jak uspokojit a potěšit ženu, jak jí dovést k hlubokému orgasmu a probudit v ní silnou sexuální touhu (už navždy!)
  • vysvětlení ženského vnímání, uvažování a prožívání lásky a života
  • návod a doporučení, jak Orgasmickou meditaci přesně provádět – jednoduchá jemná masáž klitorisu
  • Desetidenní program Orgasmické meditace pro začátečníky – praktická cvičení, podrobně popsaná, jednoduchá, ale s velmi mocnými účinky
  • vynikající poselství ženám o mužích a mužům o ženách – vše, co potřebujeme vědět pro vzájemné pochopení a respekt

I kdybyste se do provádění orgasmické meditace nakonec nepustili, přesto se v knize dozvíte mnoho zajímavých faktů o ženské sexualitě.

Knihu si můžete koupit v tištěné i elektronické verzi. Najdete v ní podrobný návod, jak prohloubit své prožitky a zažít orgasmus snů!

Vydalo nakladatelství Synergie v roce 2016.

KOUPIT KNIHU ORGASMICKÁ MEDITACE 

 

 

 

*