Samovyšetření prsu a příjemné s užitečným – návod pro muže

  • Doporučuje
  • Karolina
  • Fotografie
  • Unsplash.com
    MAMMA HELP

Právě probíhá PINKTOBER, skvělá celosvětová akce boje proti rakovině prsu. Hlavním cílem je samozřejmě podpořit prevenci, ale také ukázat, jak se s nemocí potýkají ženy, které potkala.

U nás se projektu chopila organizace MAMMA HELP a po celé ČR pořádá zajímavé akce.

Jsem tvůj SUPER BREASTMAN!

Na webových stránkách MAMMA HELP najdete kromě mnoha důležitých informací i skvělý návod na preventivní samovyšetření prsou – pro muže i pro ženy. Jsem si jistá, že pánové si toto preventivní opatření jistě vezmou rádi na starost. Důležitá je jednak znalost postupu, ale hlavně pravidelnost samovyšetřování.

SAMOVYŠETŘENÍ PRSU – NÁVOD PRO MUŽE

SAMOVYŠETŘENÍ PRSU – NÁVOD PRO ŽENY

Dámy, rozhodně se nebojte zapojovat své muže do péče o vaše tělo a zdraví. Muži to milují. Uvidíte, že je to bude bavit. Děláte tím něco hodně důležitého i pro zdraví a dobrou kondici vaší lásky ve vztahu. Podpora fyzické i psychické intimity a prohlubování vzájemné znalosti  je velmi zásadní součástí spokojenosti v dlouhodobém vztahu. 

Možná budete překvapené, že i když vás k tomu aktivně muži nevybízí, přesto je všechny fyzické ženské záležitosti zajímají. A nemám na mysli jen prsa – je důležité, abyste své muže informovaly třeba také o menstruaci, ovulaci, těhotenství, menopauze…. Muž by měl být zasvěcen nejen do termínů, ale i vašich pocitů a dojmů. Jak se cítíte fyzicky i psychicky, jak to prožíváte. Muže takové věci zajímají, vědí toho totiž málo a vše ženské je tak trochu zastřené tajemstvím. Od koho jiného by se to měli dozvědět než od svých žen? Nenechte se odradit počátečním ostychem. Sdílejte toho se svým mužem co nejvíce.

Muži bývají skvělí systematici, což je v rámci dodržování prevence podstatné. Klidně jim preventivní péči o svá prsa svěřte na starost!

…A o nealkoholickém pivu MAMMA Beer jste už slyšeli?

 

 

 

 

 

*