Sex, láska a dlouhodobé vztahy – rozhovor s Dr. Fifkovou

 • Doporučuje
 • Loverotika
 • Zdroj
 • DVTV

…který musíte vidět!

Skvělý rozhovor o sexu, kde se toho ovšem hodně dozvíte o opravdové lásce v praxi. Pohled na sex v dlouhodobých vztazích – realisticky, s pochopením, odborně, příjemně. Výborné otázky, na které se mnoho z nás bojí ptát nebo nevědí jak – a poučné, moudré, jasné odpovědi.

…Vědět, kam sáhnout, to je oč tu běží!

Někdy říkám klientům, že v dlouhodobém vztahu by jim mohlo pomoct vědomí, že vyměňujou kvantitu za kvalitu. Že je to méně často, ale že s člověkem, kterého znáte a víte, kam sáhnout, tak může být i mnohem hezčí sex než to šílenství zkraje. Hana Fifková 

Ale i další témata: monogamie proč a jak, nevěra, co naši mladí a proč porno s mírou…

Díky DVTVHana Fifková 

2 Komentáře

 1. Můžu mít dotaz v 16 letech sem se zamilovala.
  Bylo to vzájemné v té době jsme spolu chodili dva roky.
  Po té se naše cesty rozešli.
  Já se vdala mám dvě děti už dospělé.
  A nikdy jsem neprestala milovat dnes může s mladí „.
  Je sám celých dvacet let jsem v písemném kontaktu.
  Občas sme se viděli skončilo to sexem.
  Můj cit se nezměnil a do konce života ho budu milovat
  Dala bych cokoli získat si jeho lásku a být spolu.
  Sme ve fázi občasného psaní. Je pracovně vytížen. Což chápu a po celodenní práci je unavený a není čas na psaní. Navíc pracuje mimo domov.
  Vím jen jedno můj cit je velký, silný a vážím si toho může. Také na druhou stranu se snažím být v pozadí a ne uhánět ho. Psaním či voláním. Jen se bojím toho že ho stratim. Je na tento vztah ráda???

 2. Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

*