Super tip na dárek – videokurz Tajemství ženského pánevního dna od Renaty Sahani

  • Doporučuje
  • Loverotika

Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu I+II

Tip na nejlepší dárek pro ženy

Pánové, mám pro vás super tip na nejlepší vánoční dárek pro ženy, který je praktický, zdravotně po všech stránkách pro vaši ženu blahodárný a dokonce z něj budete mít prospěch i vy! Dejte své ženě najevo, že vám záleží na jejím zdraví, spokojenosti, blahu a ženském sebevědomí. Podpořte sebelásku své ženy!

I vy se ve videokurzu cvičení pánevního dna metodou 3×3 dozvíte spoustu zajímavých informací o ženském těle a všech potřebných souvislostech. Možná spolu se svou ženou odkryjete i nejedno tajemství jejího i společného prožívání sexuální rozkoše…

Vynaložené finance berte jako jedinečnou investici. O blahodárnosti cvičení pánevního dna zde nepíšu poprvé a zřejmě ani ne naposledy. Jsem velmi vděčná paní Renatě, že nabízí svou speciální metodu 3×3 formou videokurzu a máme možnost se s tajemstvím pánevního dna seznámit pěkně v pohodlíčku domova.

Cvičení pánevního dna pro ženy – proč a nač:

Zdravé pánevní dno = Zdravé ženství a všechny ženské záležitosti = Zdravá sexualita

  • hladký průběh menstruace, menopauzy, těhotenství
  • opora bederní páteře (celkové zlepšení stavu „bederky“, která mnoho žen trápí celý život), opora ženských a všech vnitřních orgánů (pánevní dno jako „svalová miska“)
  • prožívání intenzivnější rozkoše, radost ze sexuálních prožitků
  • posílení ženského sebevědomí a sebelásky, vědomí ženské síly

 

Cena: 2500 Kč / 1 videokurz nebo výhodnější 3900 Kč / balíček obou videokurzů Tajemství pánevního dna I+II

Hodnota: k nezaplacení!

KOUPIT VIDEOKURZ NA WEBU ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA

Více informací o kurzech Renaty Sahani: Škola pánevního dna 

 Naše kurzy nejsou jen cviky a anatomie. Jsou především o nás ženách, o ženské intuici, ženské síle, našem ženském sebevědomí … ženských kořenech. Jaké by to bylo cítit ve své pánvi chuť do života, vitalitu a vášeň? Plodnost, naplněné mateřství … Cítit se tady na zemi správně a být ji jistá svým životem?

*