3 týdenní výzva – 3 minuty denně pro pánevní dno – nový videokurz Renaty Sahani

 • Doporučuje
 • Loverotika

Cvičení pro zdraví, krásu a ženské sebevědomí

Tip na nejlepší dárek pro ženy

Mám pro vás super tip na nejlepší dárek pro ženy, který je praktický a zdravotně fyzicky i duševně po všech stránkách nadmíru blahodárný. Dámy, udělejte si radost a jděte do toho. Věnujte svému pánevnímu 3 MINUTY POZORNOSTI DENNĚ. 3 týdny.

Pánové, považujte toto za jeden z nejlepších dárků pro svou milovanou. Dejte své ženě najevo, že vám záleží na jejím zdraví, spokojenosti, blahu a ženském sebevědomí. Podpořte sebelásku své ženy!

 

Cvičení pánevního dna metodou 3×3 je jeden z nejlepších zdrojů zajímavých informací o ženském těle ve všech potřebných souvislostech. Budete žasnout, co všechno s pánevním dnem souvisí. Vnímat své pánevní dno a získat nad ním kontrolu vnáší do života úplně jinou dimenzi. Zní to trochu přehnaně, ale přehnané to není, věřte mi.

Tento příměr používám na svých kurzech cvičení pánevního dna často a ráda. A i když se možná čeká, že to bude o svalech a komplikacích s jejich poklesem, zkusím začít odjinud. A to od skrytého významu této tajemné květiny. Která je možná spíše orgánem, než svalem. Mají ji ženy i muži a hlavně! Potřebujeme ji spíše k radostem, než starostem!  Renata Sahani, Škola pánevního dna    

Vynaložené finance berte jako jedinečnou investici. O blahodárnosti cvičení pánevního dna zde nepíšu poprvé a zřejmě ani ne naposledy. Jsem velmi vděčná paní Renatě, že nabízí svou speciální metodu 3×3 online formou a máme možnost se s tajemstvím pánevního dna seznámit pěkně v pohodlíčku domova. Systém 3 týdenní výzvy, kdy svému pánevnímu dnu budete každý den věnovat 3 minutky mi připadá skvělý. Tři minuty každý den! Uvidíte samy, že vás to začne bavit a budete chtít pokračovat v objevování dál..

 

Cvičení pánevního dna pro ženy – proč a nač:

Zdravé pánevní dno = Zdravé ženství a všechny ženské záležitosti = Zdravá sexualita

 • hladký průběh menstruace, menopauzy, těhotenství
 • opora bederní páteře (celkové zlepšení stavu „bederky“, která mnoho žen trápí celý život), opora ženských a všech vnitřních orgánů (pánevní dno jako „svalová miska“)
 • prožívání intenzivnější rozkoše, radost ze sexuálních prožitků
 • posílení ženského sebevědomí a sebelásky, vědomí ženské síly

Hodnota: k nezaplacení!

KOUPIT VIDEOKURZ NA WEBU ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA

Více informací o kurzech Renaty Sahani: Škola pánevního dna 

 Naše kurzy nejsou jen cviky a anatomie. Jsou především o nás ženách, o ženské intuici, ženské síle, našem ženském sebevědomí … ženských kořenech. Jaké by to bylo cítit ve své pánvi chuť do života, vitalitu a vášeň? Plodnost, naplněné mateřství … Cítit se tady na zemi správně a být ji jistá svým životem?

 

1 Komentář

 1. Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

*