Dárky   |   Inspirace

Dejte si lásku! Péče o lásku v krásném dárkovém a bonusovém

11. 12. 2023
Autor: Loverotika
Fotografie:

Čas čtení: | Počet slov:

Péče o lásku tip na knihu jako dárek

Péče o lásku je knižní tip plný lásky jak dělaný. Darujte do rodiny nebo někomu z přátel, tahle knížka se neztratí v žádné knihovně. Lásky prostě není nikdy dost, víte? Ani v životě, ani pod stromečkem. Láska nikdy nevyjde z módy a je potřeba celoročně. Čím víc a efektivněji se sdílí, tím víc jí mezi námi koluje. A tím líp obecně pro všechny, to je jasný.      

Akce darujte lásku!

Do Péče o lásku jsem se snažila stručně nacpat co nejvíc motivace a inspirace, jak lásku dělat dobře a chytře. Hodí se pro mladé začátečníky i starší a pokročilé. V téhle malé knížce najdete ty nejdůležitější (nevy)žádané rady, které je prostě dobré znát, když chcete hrát v lásce první ligu. Směrovky, které je dobré si osvěžit a občas připomenout, i když s někým žijete už xy let.

romantické motivačná samolepky vyznání lásky
Které 3 samolepky vyznání lásky budete v dárkovém balení mít… ?

Péče o lásku je celkem originálně a vtipně (…fandím si, no, ale fakt…) sestavený návod, jak se naučit lásku v každodenním životě efektivně dávat i přijímat. Pár reakcí a recenzí kdyžtak najdete v jiném článku.

Na lásku je podle mě potřeba jít hlavně prakticky. Odborná doporučení jsem proto zkombinovala s užitečnými tipy ze života jako třeba „co říkat a co spíš neříkat nebo co dělat a co radši ani nedělat“.  Hned si něco z toho můžete vyzkoušet. Většina skýtá velký potenciál posílit dlouhodobé vztahy a celkově v nich zlepšit atmosféru.

Akce na dárkové balení na eshopu Péče o lásku

O lásce odborně i ze života, ale hlavně stručně – v téhle malé knize o velké lásce prostě najdete všechno, co se i vyloženě vyplatí o lásce v dlouhodobých vztazích vědět.

Péče o lásku jakože i pro muže?!

A dámy, zbystřete, Péče o lásku je jedna z mála z literatury o vztazích, kterou čtou dokonce i muži!

Knížka Péče o lásku je navíc moc pěkná a zaujme i parádním grafickým pojetím od Johany Kratochvíly ze studia Signatura a krásnými minimalistickými ilustracemi Lýdie Férové.

A to dárkové balení…?! Trvalo mi skoro rok, než jsem ho konečně dala do kupy, ale nakonec se hodně povedlo. Je s láskou a péčí vymazlené, najdete v něm věnování od mne a malé překvapení – 3 romantické motivační samolepky na vyznání lásky a hlavně, k nákupu každé knížky ho teď máte jako bonus v ceně. Tedy pouze u nás na eshopu www.peceolasku.cz.

Tak neváhejte! A dejte prosím tip i kamarádům a známým!

Láska a sdílení, to jde tak báječně dohromady! 

0 komentářů

Přidat komentář

Nejčtenější

Nejčtenější

Doporučené

Doporučené

Pin It on Pinterest

Share This