Tip na nejlepší vánoční dárek pro muže – zadarmo

  • Doporučuje
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Freeimages.com

Za celá dlouhá manželská léta měly největší úspěch dárky, do kterých bych to původně vůbec neřekla. Buď se jednalo o banální drobnosti, nebo „z nouze ctnosti“. A zaručeně největší radost udělaly mému muži osobní vouchery na (moje) erotické služby. První jsem věnovala v době, kdy jsem zrovna neměla žádné peníze, musela jsem vařit z vody, ale nakonec se z toho stal pod stromkem i k jiným příležitostem evergreen, který vždycky potěší. Možná dokonce nejvíc.

Vyberte si nějakou specialitu, o níž máte signály, že po ní váš muž touží, a vyrobte mu nějaký hezký poukaz. Nejvíce se osvědčily:

Ale třeba vymyslíte další a další, fantazii se meze nekladou. Tyto tři služby považuji za základ, který by se každá milenka, která to myslí vážně a touží po spokojeném vztahu, měla naučit a většina mužů to miluje. Podotýkám, že naučit se dá všechno, když se chce. Samozřejmě, že do ničeho by se žádná žena neměla násilím nutit, a to i v dobré víře. Nicméně vyjít mimo svou komfortní zónu je skvělá zkušenost a vedlejším efektem případných příjemných sexuálních prožitků je příliv ženské energie a sebevědomí.

Pokud to jsou aktivity, které jsou pro oba z vás více méně všední, dejte si práci a něčím to ozvláštněte (zajímavým prvkem, speciálním oblečkem, atmosférou atd.). A pokud to jsou erotické aktivity vytoužené, v nichž jste začátečnice, věnujte čas přípravě (materiálu je na internetu většinou dost) a jděte do toho s odvahou a čistou myslí – dáváte kromě potěšení i vlastní odvahu a chuť experimentovat, zariskovat, vyjít ze zajetých kolejí mimo svou komfrotní zónu, a to je k nezaplacení. To si váš muž nikde nekoupí. Když se k tomu přičte reálná hodnota takových služeb (bývají dost drahé), dáváte vlastně dar nevyčíslitelné hodnoty!

Základní pravidlo speciálního (i „obyčejného)“ erotického zacházení pro muže: vizuální efekty! Ať darujete jakoukoliv erotickou péči, připravte muži pastvu pro oči. 

Ještě jedna praktická: na poukaz nezapomeňte napsat termín, do kdy je možné poukaz uplatnit a s jakým časovým předstihem je nutné se objednat.

Upozornění na závěr: nemělo by se stát, že si to nakonec rozmyslíte a věnovanou službu odmítnete poskytnout.

A ještě jedna poznámka, pokud něco touto formou provádíte poprvé… Všechno, co se dělá poprvé, může být ovlivněno trémou a studem, ale nenechte se odradit, ve výsledku je to úplně jedno a všechno se dá zachránit humorem.

Embargo by mělo být uvaleno na nějakou zbytečnou a nepatřičnou kritiku, nedej bože posměšky. Pokud se objeví, dejte jasně najevo, že touto cestou rozhodně ne – nepříjemnou kritikou týkající se erotických hrátek si dotyčný sám podřezává větev, protože vůle a chuť experimentovat spadne k bodu mrazu. Na dlouho, možná na vždy. Naopak naučí-li se být partner v tomto ohledu dobrým koučem a využívá motivaci pozitivní, rozkvět sexuálního života vás nemine – a vy víte, že máte vždycky v záloze super dárek…

 

*