Romantický únos do lesů – Resort Svatá Kateřina

O nutnosti romantických oáz – pravidelných společných chvil určených k intenzivním projevům lásky a intimnímu sdílení jsem se již zmiňovala v článku Oázy lásky a romantiky. Dají se pojmout různě a když se to povede, nadělají hodně dobré muziky, protože do vztahu vlijí čerstvou krev.

U žen je velmi oblíbený formát „romantického únosu“. Zřejmě je v nás jak v koze slavné pohádkové schéma prince na bílém koni (a princ na koni zcela určitě NĚKAM svou princeznu odvezl). Opravdu je hodně žen, které romantický únos v podstatě kamkoliv bude bavit, mají to rády a vždycky to ocení jako krásný projev lásky. Bráno z romanticko-praktické stránky, unášíte tím svou ženu od domácích povinností a od těch si zcela určitě každá ráda odfrkne.

Vypadat by to mělo asi tak, že si muž vezme na starost plánování např. prodlouženého víkendu. Ženě se oznámí minimálně očekávaný termín odjezdu a požadavky na šatník, jsou-li nějaké speciální, popřípadě místo, kam se jede. To záleží, někdo má rád překvapení, někdo se radši bude těšit už trochu konkrétněji.

A teď kam? V dnešní době existuje mnoho možností… A ideální je, když na jednom místě skloubíte aktivní i pasivní vyžití ve stylu chytré horákyně. Každému co jeho jest.

Místem snů městských milenců toužících po přírodě je například Resort Svatá Kateřina. Krásné místo uprostřed lesů na Vysočině, které má svoje kouzlo a lázeňskou historii. Úroveň vyšší a dražší, ale zase to není prázdný okázalý luxus – všechno je tak akorát. Je to taková příjemná zašívárna v panenské přírodě, se skvostně čistým vzduchem, osvěžující vodou přímo z místního pramene a nefalšovanou kulisou zpěvu ptáků a šumění lesů. Jestli máte doma ženu, která má ráda přírodu, cvičení typu jóga, procházky, kola, koně a tak podobně, bude tady vrnět blahem. Nabídka masáží je bohatá a můžete vyzkoušet i ajurvédské masáže od rodilých mistrů. Jestli plánujete změny životního stylu, můžete se zde obrátit na výživové i jiné odborníky, vyzkoušet vynikající zdravější stravu a jinak spojit příjemné s užitečným. Pobyt je nejlepší minimálně na pár dnů. Každý si tu přijde na své a dá se namíchat příjemný koktejl aktivit a pasivit podle chuti – individuálně i dohromady.

Resort-Katerina-foto1

Romantiky si v Resortu Svatá Kateřina užijete do sytosti. Společné procházky do lesů, večeře při svíčkách a sklence dobrého vína, s výhledem na jezírko a někdy dokonce i za doprovodu decentní živé hudby. Vířivka s výhledem do nebe i do zeleně. Zajímavý zážitek vám možná přinese i krátký rituál v kamenném kruhu Druidů – kdo trochu vnímá energie, bude si v kruhu a vůbec v celé Kateřině lebedit, sálá to tu z různých míst. Kdo ne, bude mu tady prostě příjemně. Nebo svou milou můžete provézt v kočáře taženém černými frískými koňmi. Takže možností je tu opravdu dost.

Resort Svata Katerina - kamenny kruh Druidu

Jediná slabinka, ale v dnešní době snadno řešitelná, jsou pokoje bez jakékoliv hudební aparatury. Pro milence a cudné milenky zejména to není úplně dobrá výchozí podmínka, takže si to nějak po vlastní ose ošetřete (a nespoléhejte na webová rádia, na málokterém pokoji chytnete signál wifi). Chápu to a zapadá to sice do celkového konceptu – nikde nejsou ani televize, což považuji za velkou výhodu, aspoň se konečně můžete plně soustředit na svou ženu, pánové! Televize je černá díra, v níž nenávratně zmizel nejeden romantický pokus. A ticho je úžasná věc – na odpočinek a na spaní. Ale jsou-li v plánu erotické hrátky, hudební kulisa je jistota, proto ji mějte raději vždy po ruce. Většina žen i mužů jsou poměrně stydlivé bytosti, které potřebují mít pocit bezpečného soukromí. Kdybyste to chtěli pojmout stylově, existují například příjemné relaxační tantra mixy, které k Resortu Svatá Kateřina i pěkně ladí. To je takové drobné doporučení, aby bylo po všech smyslech vše v pořádku.

Jestli vás Resort Svatá Kateřina zaujal, doporučuji podívat se na nabídku speciálních balíčků a mimořádných akcí.

Web Resort Svatá Kateřina 

logo_1

Resort-Katerina-foto-web1

Resort-Katerina-foto3

Resort-Katerina-foto5

Resort-Katerina-foto2

 

 

*