Sex jedině pěkně v teple!

Jak u ženy zlepšit chuť na sex

Tipy pro zvídavé milence – jak zlepšit sex (nejen v zimě)

Pánové, já doufám, že už jste snad dávno pochopili, že ženská sexualita je velmi komplexní záležitost a souvisí s mnoha proměnnými, které musíte vzít v potaz. A vzhledem k tomu, že zima je tu, mám pro vás speciální tipy, na které je dobré se v tomto období soustředit především.

Základ všeho je u ženy psychická pohoda, která někdy vyplyne jen tak a někdy pro to musíte i něco udělat a přiložit ruku k dílu – to platí po celý rok, za každého počasí. Příjemná atmosféra, tedy potrava pro více smyslů – taktéž platné po celý rok.

Klid a nohy v teple

Výchozí předpoklad: Pocit chladu je pro ženy velký nepřítel intenzivního prožitku sexuální rozkoše. Není to žádný náš výmysl, neděláme Zagorky jen tak pro nic za nic.. Je dokonce i vědecky prokázáno, že ženy mají snadno studené ruce a nohy a pocit chladu se tedy dostaví raz dva.

Je tu i rovina psychická (ještě jednou…u nás je to VŠECHNO propojené!), která je podle odborníků VELMI DŮLEŽITÁ. Chlad pro nás ženy rozhodně nepatří mezi symboly bezpečí, jistoty a měkoučkého pelíšku, které jsou pro nás spouštěčem blaženosti a rozkoše.

U žen je klíčem k orgasmu eliminace pocitu strachu a úzkosti, zatímco muži potřebují vědět, že budou fyzicky stimulováni. Když se tedy chcete milovat se ženou, musíte u ní vzbudit pocit, že je chráněna a v bezpečí.“   Profesor Gerg Holstege

Zajímavost – pan profesor Holstege na to přišel náhodou, když zkoumal rozdíly v mozkové aktivitě u ženského předstíraného a skutečného orgasmu. U toho skutečného jsou v mozku vždy „vypnutá“ emoční centra spojená se strachem. Součástí byl i „ponožkový“ experiment, který měl nečekaně pozitivní efekt – 80% zkoumaných párů s ponožkami dosáhlo orgasmu oproti 50% bez ponožek. 30% rozdíl už je dost.

Vše o ženaách pro muže - tajemství ženské sexuality

Teplo navozuje příjemný pocit bezpečí. A pocity příjemna a bezpečí v ženě automaticky uvolňují vnitřní tenze. Pro uvolnění, potěšení, intenzivní pocit rozkoše je potřeba, aby ženě nebyla zima. Když je ženě chladno, má husinu a všechny vnitřní i vnější svaly zaťaté, nejde to. Oddat rozkoši se nelze, nelze se naplno nechat unést vzrušením.

Ženy, muži, zima, sex

Ženské tělo je na chlad citlivější než mužské. Souvisí to s rozdílným metabolismem (ženský je o trochu pomalejší) a svalovou hmotou (muži jí mají více a svaly tělo lépe zahřejí). Existuje i hypotéza, že nám ženám při poklesu vnější teploty prostředí oběhový systém žene krev do středu, do břicha, prokrvuje víc všechny zásadní vnitřní orgány (příroda, stejně jako pan Žáček, nás pořád bere apriori jako matky). Na končetiny pak zbývá méně, ty nejsou tak životně důležité. Své udělají i hormony – ke konci menstruačního cyklu a během menstruace mohou být ženy ještě zimomřivější.

Muži to mají jinak. Jednak vaše mužské tělo tedy lépe drží teplo ve všech částech, druhak jste otužilejší, chlad vám celkově míň vadí. A hlavně, když jde o sex, chlad nechlad, zima nezima, cíl okamžiku je jasný. Je to tak?

Zahřej mě, miláčku!

CO S TÍM? Základní možnosti jsou dvě. Může vám to připadat absurdní a/nebo k smíchu, vyhodnotíte to jako zbytečnou obstrukci a necháte to být… Anebo, a to je samozřejmě ta lepší varianta, s tím můžete počítat a zařídit se podle toho (jako např. můj úžasný muž, který nejen že mě dokáže zahřát, ale přímo rozpálit – a o to tu jde!).

Úkol zní jasně: zahřívat! Berte to jako první fázi zimní předehry (existuje ovšem poměrně dost žen, kterým je často chladno více méně celoročně…). Mám pár tipů, které se dají využít samostatně nebo v případě hýčkání de luxe komplet. To je na vás. Ať tak či tak, zlepšení sexu nastane zcela určitě!

Ženy totiž milují mužskou něžnou péči… 

  • Nebrblejte o plýtvání, spotřebě a horku a vohulte topení co to jde. Jestli je vám vedro, svlečte se (klidně do naha). Pro vidinu nahé roztoužené ženy si holt možná něco vytrpíte. Ať už je vám horko fyzicky nebo psychicky z nákladů na teplo, to máte jako my s módou. V obou případech to ale většinou fakt stojí za to!
  • Podávejte vlastnoručně připravený teplý nápoj.
  • Připravte své milé horkou voňavou vanu – zahřívání + relaxace je pro ženskou duši a tělo super kombinace.
  • Minimalistická lázeň aneb zahřívací fígl našich babiček – připravte své milé horkou lázeň nohou (přidejte do ní mořskou sůl pro větší účinek). Nohy jsou naprosto zásadní část těla, co se týče pocitu tepla.
  • Pokračovat můžete masáží nohou (varianta de luxe…?!)
  • Udělejte své milé teplý pelíšek – nahřejte deku nebo ručník (na tom rozpáleném topení…) nebo použijte termo láhev (vynikající tip na dárek mimochodem!)
  • Pořiďte do domácnosti lávové kameny (další tip na dárek…), rozehřívací práci udělají za vás – chce to zpočátku jen vychytat ohřev tak akorát. Ale to je vlastně i dobrá lekce specifikování potřeb jasně a stručně: to je už moc horký, to je dobrý…).
  • Přikročte k nejpříjemnější zahřívací metodě: zahřívání vlastním tělem. Nebo ještě jinak – pořádně se ke své milé přitulte (a chvíli jen tak buďte a hlaďte, ne že hned půjdete „na věc“).
  • Hlazení pořádnou rozpálenou mužskou tlapou povoleno a blaženě vítáno! Když už jsou teplé ruce a nohy, soustřeďte pozornost na bedra, to je velmi důležitá a opomíjená oblast.

Další tip – účinný, ale ne moc sexy

No, patří to sem a třeba to některým mužům nevadí. Můžete to brát taky jako takovou línou variantu… Ponožky. Teplé ňuf ňuf ponožky, které vypadají, jestli by se snad náhodou neměli pravidelně krmit…

Právě ponožky byly použity v tom výzkumu, který jsme zmínila, a jakou perfektní práci odvedly – 30% nárůst orgasmů, to už je slušná cifra!

Teplé ponožky jsou prosím vás taky dobrý tip na dárek. Považujete-li ponožky do postele za totálně asexuální prvek (jako můj muž), pak tímto dárkem rozhodně vyjadřujete své ženě mega lásku (v jejím jazyce).  

Jak zlepšit sex - zajímavé tipy pro zimní sezónu

Už je ti teplo, děvče?

Další tip na dárek – speciální ňuf ňuf měkoučká rozehřívací deka darovaná z lásky, jako výraz vaší něžné mužské péče. Z energetického ženského hlediska bych doporučila třeba červenou nebo nějaký šelmí vzor – šelma k šelmě sedá, červená probouzí vnitřní touhy.

Ideální na zachumlání třeba po voňavé koupeli. Nebo pak po sexu v rámci doznívání (ale o tom jindy…).

Hot and Sexy by chytrá horákyně

No a to nejlepší nakonec. Jestli jste příznivci pěkného prádla a všelijakých erotických lingérií, pak zimní sezóna neuvěřitelně přeje oblečkům typu bodystocking / catsuit. Kdybych to sama nevyzkoušela, neuvěřím. Vlastně mi to dřív připadalo spíš takové pitomé, navíc nemám moc ráda umělé materiály.

Ale vyzkoušela jsem to, mám jich teď dokonce už několik a je to super. Muž to vždy velmi ocení a mě je u erotických hrátek TEPLO! Ideální výbava do domácnosti pro zvláštní efekty.

To máte další tip na super dárek – bodystocking oblečky se prodávají většinou v uni velikostech a jsou poměrně levné. Přizpůsobí se každému tělu a neutratíte majlant, abyste zjistili, že se to nechytlo…

Tož tak, pánové. I my, zimomřivé ženy chceme sex, jenže v teple, víte?  Jednou z výjimek (potvrzující pravidlo) by možná mohla být tak akorát rychlovka na sjezdovce…

Zdroj: http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4111360.stm

 

*