Aktualizujte své mapy lásky pomocí inspiračních karet

inspirační karty na posílení lásky ve vztahu
  • Doporučuje
  • Loverotika

Říkal to už Komenský a osvědčilo se to – nejlepší je škola hrou. Platí to i pro umění milovat a procvičování všelijakých dovedností, zdaleka ne jen komunikačních.

Na základě práce a výzkumu Dr. Johna Gottmana sestavili odborníci z The Gottman Insitute několik sad karet, se kterými si můžete pohrát, až budete mít nějakou společnou dlouhou chvilku v rámci romantické oázy nebo i jen tak. Je to ideální výplň, když čekáte na večeři, povídáte u vínka, jedete někam dlouho autem a tak dále.

Balíček karet Mapy lásky

Mít aktuální mapu je ve vztahu velká výhoda – je to záruka živé intimity, vzájemné důvěry, je to takové mazivo lásky, aby se někde něco nezadrhlo. Budujete tím společný příběh lásky. S aktuální mapou se vám rozhodně nestane, že byste se „najednou nějak odcizili“.

Balíček karet Mapy lásky je skvělá inspirace, pokud si nechcete dát práci otázky sami kreativně vymýšlet nebo je hledat v různých kvízech. Pokud byste raději nějaké serióznějš podklady, vydatnou porci otevřených otázek najdete také ve skvělé knize Sedm principů spokojeného manželství od Dr. Johna Gottmana.

Možná budete sami překvapeni, co všechno je dobré o druhém vědět. Na některé otázky znát odpovědi přímo nutné, některé vám ukážou vašeho muže / vaší ženu v novém zajímavém světle. A leccos se dozvíte i sami o sobě!

Základní princip je klást tzv. otevřené otázky (tedy takové, na které nemůžete odpovědět jen ano nebo ne, a nutíte tak vydolovat pár zajímavých informací i ze zarputilých mlčochů).

Ptejte se, pozorně poslouchejte a odpovídejte.

Pro představu pár otázek, které na vás v balíčku Mapy lásky například čekají:

  • Jaké jsou tvoje dvě touhy, prosby nebo přání?
  • Jaké dva lidi váš partner / partnerka nejvíce obdivuje?
  • Kdyby sis mohla vybrat jakoukoliv jinou kariéru nebo povolání, než to, co máš, jaké by to bylo a proč?
  • Kdybys mohl / a žít život někoho jiného, čí by to byl život a proč?

Inspirační karty Mapy lásky – Otevřené otázky můžete zakoupit zde. Stojí 350 Kč.

*