Obecné tipy na dárky pro ženy I

Tipy na dárky pro ženy
 • Autor
 • Loverotika
 • Fotografie
 • Freeimages.com Flickr.com - Classic Film

Pánové… Víte, čím potěšíte ženu? Čím jí potěšíte úplně, ale fakt úplně nejvíc? Ženu vždycky potěšíte pozorností. Svojí pozorností. A když budete své ženě věnovat skutečně pořádnou a pravidelnou pozornost, nejen že pokvete vaše láska a pokvete i vaše žena, ale leccos se o ní jen tak mimoděk dozvíte. Dozvíte se i to, co si přeje. Výběr dárků a darů pak pro vás bude o dost jednodušší a možná už nikdy nebudete potřebovat číst články typu „nejlepší dárky pro ženy“.

Ještě můžete využít jeden informační nebo konzultační zdroj – kamarádky. Když ví, rády poradí. A když neví, rády nenápadně vyzjistí.

Základní výchozí bod: ženy dárky ŘEŠÍ

Pánové, my, ženy, milujeme dárky. Tak to je. Některé více, některé méně.   Může vám to připadat banální, nesmyslné, takové a makové, můžete s tím nesouhlasit, klidně se nad tím i pohoršujte, ale to je asi tak vše, co s tím zmůžete.

Ano, je pravda, že všechno, co potřebujeme, je láska, ale milý dárek nikdy nezaškodí!

Je vyloženě praktické a užitečné, když se naučíte svou milovanou ženu jaksepatří obdarovávat. U všeho záleží, jakou optikou se na to podíváte. Neberte vybírání dárku jako povinnost. PRO ŽENY JE DÁREK PROJEV LÁSKY. Když vybíráte dárek, vymýšlíte způsob, jak své milované ženě vyznat lásku!

 

Ty nejlepší praktické dárky pro ženy hýčkají a láskají

Podle toho, co chcete dárkem docílit, bych volila z některého ze zaručených tematických okruhů (a nebála bych se klidně i kombinovat):

 1. Chcete, aby se cítila milovaná (VÁMI milovaná…samozřejmě…)
 2. Chcete, aby se cítila krásná a jedinečná, aby měla zdravé sebevědomí a aby se měla ráda
 3. Chcete, aby byla odpočatá a v dobrém rozmaru (ideální základní předpoklad domácí pohody)

Možná ani nevíte, jestli to chcete a co chcete, ale věřte mi, že když se na výše uvedené okruhy zaměříte, vaše paní rozkvete v bohyni a úplně se vám změní společný život. Většinou i společný sexuální život. No, takže to prostě chcete.

Co myslíte, splní něco z výše uvedeného nový lux, mixér nebo další kniha receptů…???

A ještě jedna poznámka, pod čarou… Aby nedošlo k mýlce, píšu tipy na dárky pro ženy sice před Vánoci, to je takové jasně dané období, ale činnost projevování lásky skrze dávání dárků (a mnoha dalšími prostředky) musí být soustavná a častá… Pro představu o frekvenci – je to jako s jídlem. Krmíte-li někoho jen jednou, dvakrát, nanejvýš třikrát ročně, výsledky budou ubohé, nikoliv božské.

Chcete-li své partnerce dát to, co opravdu chce, ukažte jí, že vás může mít tolik, kolik potřebuje. Berte jí telefon, buďte přítomní, když s ní mluvíte, a plňte své sliby. Když si uvědomí, že nejste v tomto ohledu žádný skrblík, řev jejího hladu se promění v příjemné předení… Šperky, luxusní večeře, velký dům – tyhle věci jsou totéž jako rychlé a tvrdé hlazení. Senzační, krásné a ano, někdy vítané, ale neproniknou až k srdci našich tužeb, pokud ženě neumíte doopravdy věnovat svou pozornost….“ Nicole Daedone

A teď jdeme fakt na to. Když už obecné tipy na dárky pro ženy, tak si s dovolením dovolím zobecňovat, čímž se rozhodně netrefím do vkusu všech. Takže pokud někomu moje tipy nesednou, pardon.

TOP TIP na dárek pro ženy: Romantiku ve dvou

Ještě jednou, neb opakování je matka moudrosti. Ženy touží po vaší pozornosti a lásce. Se ženami musíte trávit čas, peníze nestačí. Romantická oáza je proto ideální tip na dárek pro ženu.

 • Večeře pro dva (ona + vy) – prokažte velkorysost, buďte grant! Vynikající příležitost, proč se načančat a dobře si popovídat (pro ženy neodolatelná kombinace!). Počítejte s tím, že můžete probírat i záludná témata (..na která nikdy není čas…) a buďte vstřícní. Prosba oblíbeného oblečení / účesu / líčení / prádla doporučena – dejte najevo, v čem se vám vaše žena nejvíc líbí, jak vám může udělat radost. Pokochejte se krásou své ženy.
 • Na rande za kulturou – sledujte koncerty, výstavy, divadlo, pozvěte svou ženu do opery!
 • Poukaz na víkend ve dvou (ona + vy) – romantická oáza par excellence – s výletem, lehkým sportováním, spa hýčkáním apod. dle zájmů a okolností
 • Euro víkend (ona + vy) – společné cestování a zážitky utužují intimitu ve vztazích. Courejte se spolu po městě a užívejte si.
 • Euro víkend s programem – „euro rande za kulturou“
 • Cesta do vysněné destinace – tak to je pro bohatší fajnšmekry… Nicméně, začít můžete klidně u té večeře dotazem: „Miláčku, kdybychom si mohli dovolit drahou dovolenou, kam bys chtěla jet?“
 • Poukaz na snídani do postele nebo vlastnoručně uvařenou večeři při svíčkách – pro chudší fajnšmekry… A možná je to úpln obráceně, jeden nikdy neví. Hýčkání vlastníma rukama se cení zlatem!
 • Několik lekcí společenských tanců aneb návrat do tanečních – naučte se tančit, je jedno jak! Z mého osobního průzkumu vyplývá, že muž ochoten k tanci je úplně nejvíc! Společné hodiny tance nabízí ideální možnost, jak prohloubit vzájemnou přitažlivost a intimitu, naučíte se vést svou ženu / ona se naučí vám oddat (to se bude hodit…), uvidíte se zase trochu v jiném světle, občerstvíte tím svůj vztah. Tanec je nejlepší základ pro veškeré rozkošnické aktivity.

HÝČKÁNÍ  všeho druhu – SUPER TOP TIP na nejlepší dárek pro ženy

Vycházejme z předpokladu, že většina žen, nedej bože matek, je uhnaná, vystresovaná a myslí na vás a mnoho lidí okolo, jen ne na sebe. Dejte své ženě najevo, že vám záleží na tom, aby se cítila co nejlépe. Poukaz na hýčkání a péči žena nenechá ležet ladem. V případě, že máte děti, je to míněno samozřejmě včetně zajištění hlídání, to snad dá rozum.

 • Poukaz na masáž (nezapomeňte se pak zeptat, co se jí nejvíc líbilo, vytěžte z investice maximum)
 • Poukaz na domácí masáž
 • Poukaz ke kadeřníkovi, manikúru, pedikúru (jestli nevíte, co vybrat, tak jí dejte poukazy klidně na všechno, proč ne?!)
 • Poukaz na nějakou speciální kosmetickou proceduru, zábaly, peelingy… ať se cítí jako královna Kleopatra…
 • Kosmetické produkty – jojo, rády jsme všemi mastmi mazané! Denní kosmetiku si každá žena vybere raději sama, ale nějakou speciální masku, tělové mléko, masážní olej (zn. Ideál – včetně aplikace od domácího maséra)

Tajný tip na dárek pro ženy – Pomozte ženám plnit jejich sny

 • Poukaz na kurz francouzštiny, psaní, šití, keramiky, tance, malování, klavíru, zpěvu… (včetně zajištění hlídání dětí)

Podporujte ženskou kreativitu a sebevědomí. Žena, která je spokojená sama se sebou, vyzařuje energii lásky a generuje teplo domova – jen tak, mimochodem…

A mám ještě jeden super tajný tip na dárek pro vyšťavené matky. Darujte své ženě čas jen pro ní – s jedinou podmínkou – žádná práce, žádné povinnosti!

 • Poukaz na prospaný nebo proflákaný den (neškudlete, dejte jich aspoň 5 ks!)

tipy-na-darky-pro-zenu

Lechtivé tipy na dárky pro ženy – erotické hračky a pomocníci

Poslední dobou velmi oblíbené dárky. Proč ne – jakou lásku si uděláte, takovou ji máte. Rozvíjet zdravou sexualitu a prohlubovat prožitky rozkoše můžete do nekonečna.

Na trhu je hodně možností a záleží i na co se chcete zaměřit. Existují evergreeny, které by neměly chybět v žádné ložnici, máte je? Za mě bych doporučila We-Vibe, některý z LELO produktů, kouzelná hůlka „Magic Wand“ a samozřejmě Venušiny kuličky (ty jsou navíc vyloženě zdravé – posilují pánevní dno).

Ale má to své ale… Jestli už nějaký takový dárek proběhl a nechytlo se to a evidentně nebyl úplný zájem, volte raději něco z tipů výše. Neplňte krabici domácích erotických hraček, když to nejlepší co pro svou ženu a její sexuální blaho můžete udělat, je jen tak si k ní lehnout a jemně a dlouho jí hladit. Ona totiž cesta k nejlepšímu orgasmu v životě nbývá dlážděná erotickými hračkami. Ta bývá dlážděná láskou a ochotou věnovat ženě dostatek času a pozornosti. Mrkněte do knih Sex začíná v kuchyni nebo Orgasmická meditace – a možná nakonec i docela dost finančně ušetříte…

Tipy na erotické dárky pro ženy

Když už ovšem darujete takovou věc, ujistěte se, že užívání psychicky zvládnete s trpělivostí a grácií. Do ničeho svou ženu nenuťte, ať si dárek třeba klidně nejdřív vyzkouší sama. Sarkasmus a přitroublé vtipkování stranou. A může se stát, že to prostě nevyjde, nesedne. Připravte se na to. Většinou to nejsou úplně levné věci, takže hlavně žádné výčitky!

Dárek, na který se nezapomíná!

Na závěr se vrátím zase zpátky k tomu, z čeho jsme vyšli – dary a dárky jsou projevy lásky. Přidejte bonus – vyznání lásky, přání, milostný vzkaz, vyrobené papírové srdce. Je to moc milé. Dejte si záležet na zabalení dárku. Podle svých možností – nejde o to mít ťip ťop záhyby a mašle jak ze žurnálu. Zkuste vymyslet nějaké originální balení nebo speciální způsob předání. Dokonce nemusíte být ani tak vrcholně originální, mám pár tajných tipů. Na takové dárky se nezapomíná… 

 

 

*