Obecné tipy na dárky pro ženy I

Tipy na dárky pro ženy
 • Autor
 • Loverotika
 • Fotografie
 • Freeimages.com
  Flickr.com - Classic Film

Pánové… Víte, čím potěšíte ženu? Čím jí potěšíte úplně, ale fakt úplně nejvíc? Ženu vždycky potěšíte pozorností. Svojí pozorností. A když budete své ženě věnovat skutečně pořádnou a pravidelnou pozornost, nejen že pokvete vaše láska a pokvete i vaše žena, ale leccos se o ní jen tak mimoděk dozvíte. Dozvíte se i to, co si přeje. Výběr dárků a darů pak pro vás bude o dost jednodušší a možná už nikdy nebudete potřebovat číst články typu „nejlepší dárky pro ženy“.

Ještě můžete využít jeden informační nebo konzultační zdroj – kamarádky. Když ví, rády poradí. A když neví, rády nenápadně vyzjistí.

Základní výchozí bod: ženy dárky ŘEŠÍ

Pánové, my, ženy, milujeme dárky. Tak to je. Některé více, některé méně.   Může vám to připadat banální, nesmyslné, takové a makové, můžete s tím nesouhlasit, klidně se nad tím i pohoršujte, ale to je asi tak vše, co s tím zmůžete.

Ano, je pravda, že všechno, co potřebujeme, je láska, ale milý dárek nikdy nezaškodí!

Je vyloženě praktické a užitečné, když se naučíte svou milovanou ženu jaksepatří obdarovávat. U všeho záleží, jakou optikou se na to podíváte. Neberte vybírání dárku jako povinnost. PRO ŽENY JE DÁREK PROJEV LÁSKY. Vymýšlíte způsob, jak své milované ženě vyjádřit lásku!

zeny-miluji-darky

Ty nejlepší praktické dárky pro ženy hýčkají a láskají

Podle toho, co chcete dárkem docílit, bych volila z některého ze zaručených tematických okruhů (a nebála bych se klidně i kombinovat):

 1. Chcete, aby se cítila milovaná (VÁMI milovaná…samozřejmě…)
 2. Chcete, aby se cítila krásná a jedinečná, aby měla zdravé sebevědomí a aby se měla ráda
 3. Chcete, aby byla odpočatá a v dobrém rozmaru (ideální základní předpoklad domácí pohody)

Možná ani nevíte, jestli to chcete a co chcete, ale věřte mi, že když se na výše uvedené okruhy zaměříte, vaše paní rozkvete v bohyni a úplně se vám změní společný život. Většinou i společný sexuální život. No, takže to prostě chcete.

Co myslíte, splní něco z výše uvedeného nový lux, mixér nebo další kniha receptů…???

A ještě jedna poznámka, pod čarou… Aby nedošlo k mýlce, píšu tipy na dárky pro ženy sice před Vánoci, to je takové jasně dané období, ale činnost projevování lásky skrze dávání dárků (a mnoha dalšími prostředky) musí být soustavná a častá… Pro představu o frekvenci – je to jako s jídlem. Krmíte-li někoho jen jednou, dvakrát, nanejvýš třikrát ročně, výsledky budou ubohé, nikoliv božské.

A teď jdeme fakt na to. Když už obecné tipy na dárky pro ženy, tak si s dovolením dovolím zobecňovat, čímž se rozhodně netrefím do vkusu všech. Takže pokud někomu moje tipy nesednou, pardon.

TOP TIP na dárek pro ženy: Romantiku ve dvou

Ještě jednou, neb opakování je matka moudrosti. Ženy touží po vaší pozornosti a lásce. Se ženami musíte trávit čas, peníze nestačí. Romantická oáza je proto ideální tip na dárek pro ženu.

 • Večeře pro dva (ona + vy) – prokažte velkorysost, buďte grant! Vynikající příležitost, proč se načančat a dobře si popovídat (pro ženy neodolatelná kombinace!). Počítejte s tím, že můžete probírat i záludná témata (..na která nikdy není čas…) a buďte vstřícní. Prosba oblíbeného oblečení / účesu / líčení / prádla doporučena – dejte najevo, v čem se vám vaše žena nejvíc líbí, jak vám může udělat radost. Pokochejte se krásou své ženy.
 • Na rande za kulturou – sledujte koncerty, výstavy, divadlo, pozvěte svou ženu do opery!
 • Poukaz na víkend ve dvou (ona + vy) – romantická oáza par excellence – s výletem, lehkým sportováním, spa hýčkáním apod. dle zájmů a okolností
 • Euro víkend (ona + vy) – společné cestování a zážitky utužují intimitu ve vztazích. Courejte se spolu po městě a užívejte si.
 • Euro víkend s programem – „euro rande za kulturou“
 • Cesta do vysněné destinace – tak to je pro bohatší fajnšmekry… Nicméně, začít můžete klidně u té večeře dotazem: „Miláčku, kdybychom si mohli dovolit drahou dovolenou, kam bys chtěla jet?“
 • Poukaz na snídani do postele nebo vlastnoručně uvařenou večeři při svíčkách – pro chudší fajnšmekry… A možná je to obráceně, jeden nikdy neví. Hýčkání vlastníma rukama se cení zlatem!
 • Několik lekcí společenských tanců aneb návrat do tanečních – naučte se tančit, je jedno jak! Z mého osobního průzkumu vyplývá, že muž ochoten k tanci je úplně nejvíc! Společné hodiny tance nabízí ideální možnost, jak prohloubit vzájemnou přitažlivost a intimitu, naučíte se vést svou ženu / ona se naučí vám oddat (to se bude hodit…), uvidíte se zase trochu v jiném světle, občerstvíte tím svůj vztah. Tanec je nejlepší základ pro veškeré rozkošnické aktivity.

HÝČKÁNÍ  všeho druhu – SUPER TOP TIP na nejlepší dárek pro ženy

Vycházejme z předpokladu, že většina žen, nedej bože matek, je uhnaná, vystresovaná a myslí na vás a mnoho lidí okolo, jen ne na sebe. Dejte své ženě najevo, že vám záleží na tom, aby se cítila co nejlépe. Poukaz na hýčkání a péči žena nenechá ležet ladem. V případě, že máte děti, je to míněno samozřejmě včetně zajištění hlídání, to snad dá rozum.

 • Poukaz na masáž (nezapomeňte se pak zeptat, co se jí nejvíc líbilo, vytěžte z investice maximum)
 • Poukaz na domácí masáž
 • Poukaz ke kadeřníkovi, manikúru, pedikúru (jestli nevíte, co vybrat, tak jí dejte poukazy klidně na všechno, proč ne?!)
 • Poukaz na nějakou speciální kosmetickou proceduru, zábaly, peelingy… ať se cítí jako královna Kleopatra…
 • Kosmetické produkty – jojo, rády jsme všemi mastmi mazané! Denní kosmetiku si každá žena vybere raději sama, ale nějakou speciální masku, tělové mléko, masážní olej (zn. Ideál – včetně aplikace od domácího maséra)

Tajný tip na dárek pro ženy – Pomozte ženám plnit jejich sny

 • Poukaz na kurz francouzštiny, psaní, šití, keramiky, tance, malování, klavíru, zpěvu… (včetně zajištění hlídání dětí)

Podporujte ženskou kreativitu a sebevědomí. Žena, která je spokojená sama se sebou, vyzařuje energii lásky a generuje teplo domova – jen tak, mimochodem…

A mám ještě jeden super tajný tip na dárek pro vyšťavené matky. Darujte své ženě čas jen pro ní – s jedinou podmínkou – žádná práce, žádné povinnosti!

 • Poukaz na prospaný nebo proflákaný den (neškudlete, dejte jich aspoň 5 ks!)

tipy-na-darky-pro-zenu

Lechtivé tipy na dárky pro ženy – erotické hračky a pomocníci

Poslední dobou velmi oblíbené dárky. Proč ne – jakou lásku si uděláte, takovou ji máte. Rozvíjet zdravou sexualitu a prohlubovat prožitky rozkoše můžete do nekonečna.

Na trhu je hodně možností a záleží i na co se chcete zaměřit. Existují evergreeny, které by neměly chybět v žádné ložnici, máte je? Za mě bych doporučila We-Vibe, některý z LELO produktů, kouzelná hůlka „Magic Wand“ a samozřejmě Venušiny kuličky (ty jsou navíc vyloženě zdravé – posilují pánevní dno).

Tipy na erotické dárky pro ženy

Když už ovšem darujete takovou věc, ujistěte se, že užívání psychicky zvládnete s trpělivostí a grácií. Do ničeho svou ženu nenuťte, ať si dárek třeba klidně nejdřív vyzkouší sama. Sarkasmus a přitroublé vtipkování stranou.

Zopakujte si pravidlo č.1 – na ženu nemůžete vlítnout a začít jí dráždit jak zběsilý. To vám nedoporučuju ani u super zkušených milovnic. Atmosféra, úvodní masáž těla nebo hlazení, mazlení, masáž intimních partií a pak zkoušet pozvolna, trpělivě, pozorně sledovat signály.

A může se stát, že to prostě nevyjde, nesedne. Připravte se na to. Většinou to nejsou úplně levné věci, takže hlavně žádné výčitky!

Originální balení a předávání dárků

Ženy dárky většinou řeší nejenom obsahově, ale i navenek. Nad originálně zabaleným dárkem srdce zaplesá. Samozřejmě, můžete využít profi balicí službu, ale vlastnoruční zabalení a výzdoba, to dárek pozvedne o několik levelů výš.

Mám pro vás jeden speciální tip na jednoduché balení dárků do šátků a látek. Navíc je to ekologické a efektní. Nebojte se, nějak to vždycky zašmodrcháte.

Prostě zkuste k tomu vybranému dárku dát ještě něco navíc. Snažte se, bude to stát za to!

Pár osvědčených tipů na originální balení / předávání darů:

 • Malý dárek do velké vystlané krabice
 • Dárkový hon – jestli máte dárků víc nebo klidně i jeden, poschovávejte je po bytě nebo po domě, je to legrace. Na některých stanovištích může čekat kromě nápovědy, kam dál, i milostný vzkaz!
 • Technika furoshiki – balení dárků do šátků ve stylu 2 v 1
 • Obyčejná papírová taška a vlastnoruční zdobení fixou – srdíčka a jiné malůvky, Miluju tě na mnoho způsobů a další milostné zprávy

Vracíme se tak vlastně zpátky k tomu, z čeho jsme vyšli – dary a dárky jsou projevy lásky. Přidejte bonus – vyznání lásky, přání, milostný vzkaz, vyrobené papírové srdce. Je to moc milé. Na takové dárky se nezapomíná…

To bychom měli ženu romanticky vyladěnou, odpočatou a rozkošně uvolněnou. A teď aby si připadala fakt krásná, aby zářila jak hvězda jasná. Ale to už by bylo hodně dlouhé čtení… tak až si odfrknete, dejte si pokračování – Obecné tipy na dárky pro ženy II – šperky, parfémy a spol.

 

*