Oční kontakt pro pokročilé a trocha erotiky

  • Autor
  • Loverotika
  • Fotografie
  • Unsplash.com

Rozsviťte světla a otevřete oči

Mám pro vás úplně jednoduchý tip. Je mi to skoro až trapné připomínat, ale někdy se stane, že i úplné banality zapadnou, takže pro všechny případy… A nejde o trochu erotiky, ale hodně, takže i opakování známého nebude snad na škodu.

Pohledy, vzájemné dívání se, sledování a možná klidně i přímo zírání, může dost podstatně obohatit váš sexuální život. Je to totiž velmi, opravdu velmi vzrušující. Realita je taková, že hodně párů se miluje potmě nebo má při sexu zavřené oči a udržuje si své vlastní bubliny. A pak je tu porno, které sledují miliony lidí po celém světě každý den. Ta podstata je ale stejná. Vidět a být viděn. Lidi to vzrušuje od nepaměti.

Základem božského sexu je plná pozornost a sdílení (se).

Začněte se na sebe více dívat. Naučte se si to užívat a čerpat veškerou blahodárnou energii, kterou to přirozeně přináší. Pánové s tím nejspíš nebudou mít až takový problém – říká se, že muži jsou přirozeně vizuální typy. Tak jim na to sledování rozsviťte, dámy. A též otevřete oči. Berte to jako výzvu. Mohlo by vás nalákat, že v tlumeném světle jsme všichni atraktivnější – a je to i vědecky dokázáno. Takže jestli řešíte, jak budete vypadat, tak vězte, že budete vypadat božsky. Nemáte se za co stydět.

Není nikde psáno, že se musíte dívat pořád. Zavřít oči a ponořit se do vlastních prožitků je též v pořádku. Sami nejlépe víte, jak to máte. Zmínila jsem to udržování svých bublin – pokud tato tendence převládá, může to být na škodu. Někomu ale pak pozornost utíká spíš do hlavy, do myšlenek.

Navázat oční kontakt i v těch nejintimnějších chvílích pak může být dobrý můstek mimo osobní komfortní zónu, který ovšem pro vás, partnera i váš vztah může znamenat výrazný posun k lepšímu.

Super sex totiž často netkví v erotických hračkách nebo rajcovním krajkovém prádle. Ačkoliv zvláště teď před Vánoci se vám budou prodejci snažit namluvit opak. Nic proti tomu, proč ne. Je potřeba ale vědět, že základem božského sexu je plná pozornost a sdílení (se). A právě oční kontakt je pro obojí skvělý výchozí bod.  

 

Jak využít oční kontakt – jeden tip pro hodně odvážné

Tak jako ve všem, můžete i v dívání a očích otevřených při sexu jít dál a dál. Začít se dá letmými pohledy, posléze můžete přejít k pozornějšímu sledování a pokračovat můžete až do fáze otevřených očí při orgasmu. Zachvěli jste se teď trochu? Připadá vám to nepřirozené? Dokážete prožívat orgasmus jen v té své bublině? Že by další zakímavá výzva na obzoru?. Vidět druhého při prožitku nejvyššího blaha je krásné a vzrušující, stejně tak jako nechat se být viděn. Je to prožitek hluboké důvěry. A lásky. Je to dar. 

A jestli zvládnete tohle, máte dobře připravenou půdu pro všelijaké další experimentování. S očním kontaktem (masky a spol.) – nebo naopak záměrným ne-kontaktem (zavázané oči) se dá docela dost vyřádit. Ale o tom třeba zase někdy jindy…

 

 

 

 

 

 

*