Zlatý zdravý prciny díky přírodním lubrikačním gelům

prirodni lubrikacni gely
 • Autor
 • Loverotika
 • Fotografie
 • Unsplash.com

Vášnivá péče o ženské intimní zdraví

Léto máme v plném proudu a láká k lásce, romantice, erotice… Bez zdravé prciny to ale není ono. Dámy, které (také) sem tam potrápí vaginální nepříjemnosti typu kvasinky a spol., my jistě dají za pravdu. Zlatý zdravý prciny! Pálení, svědění, sucho nebo i jiné nepříjemnosti, které doprovázejí kvasinkové a různé další vaginální infekce, kazí náladu, kazí vášnivé láskyplné chvilky a kazí i zdraví.

Takže mám skvělý tip a la dvě mouchy jednou ranou – skutečně přírodní lubrikační gel s unikátním složením, který se obzvláště v létě šikne do každé dámské kabely. Stará dobrá příroda! Nová dobrá čisťounká láska. Přírodní lubričkační gely Good Clean Love se postarají o zdravé prciny i super sex. Já nevím jak vy, ale obojí chci!

Good Clean Love – dobrá čistá láska

Na Good Clean Love mě od začátku asi nejvíc zaujalo, že neobsahuje tea tree olej, má úplně jiné složení než všechny rádoby přírodní lubrikanty. GCL lubrikační gely a produkty intimní hygieny obsahují šťávu z aloe vera, což je léčivka každým coulem, plus další přírodní blahodárné složky. Tea tree olej, evergreen běžných „přírodních gelů“ v něm prostě není.

Jsou balené v úplně normální tubě, hezky vypadající, žádné trapné aplikátory, žádné nekontrolované bryndání do toaletní taštičky a bůhví kde ještě.

Proč přírodní lubrikační gely Good Clean Love:

 • imitují přirozenou lubrikaci, hydratují vaginální prostředí
 • NELEPÍ, lubrikace vydrží fakt hodně dlouho
 • vyrovnávají zdravé PH poševního prostředí
 • pomáhají uzdravovat kvasinkové i jiné vaginální záněty, které mívají u mnoha žen tendenci přecházet v chronické problémy a tím negativně ovlivňovat životní elán i kvalitu a kvantitu sexu
 • okamžitý „lék“ na nepříjemné pocity pálení, svědění, suchosti
 • testované a naprosto bezpečné v kombinaci s kondomy a erotickými hračkami všeho druhu (jsou bezolejové)
 • 100% přírodní složení – lubrikační složku tvoří přírodní šťáva z aloe vera a mořská řasa agar
 • neobsahují parabeny, ropné chemické složky, glycerin (všechny tyto chemické látky zhoršují stav vaginální sliznice)
 • jsou vhodné nejen pro těhotné a kojící ženy, ale i náruživé vegany
 • k dostatečné lubrikaci se nemusí použít tuna – je velmi efektivní z hlediska spotřeby

Top výběr produktů Good Clean Love

Good Clean Love Lubrikační gel BioNude 

Good Clean Love Lubrikační gel Téměř nahá proti zánětům a mykózám 

Good Clean Love Obnovující lubrikační gel navracející zdraví vagíny

Mezi námi děvčaty…

Každá zkušená holka ví, že na vaginální kvasinkové infekce a podobné neřády funguje hlavně dobrá prevence. Ale někdy je v těch mokrých plavkách na sluníčku tak dobře a posezení v šatičkách při vlahém letním večeru je tak neodolatelné, že vás z rauše vytrhne právě až to nepříjemné svědění a pálení.

Ráda bych tu apelovala, aby dámy používaly lubrikační gely Good Clean Love hrdě a častěji, než by si myslely, že je záhodno. Tedy zdaleka ne jen na sex! S řádně ošetřenou prcinou si totiž můžete dovolit i lecjaký výstřelek.

Člověk se pořád učí. Díky experimentům s léčivými lubrikačními gely Good Clean Love jsem si uvědomila, jak důležité, příjemné a vlastně normální je být niterně lehce vlhká. Pořád. Zní to bůhvíjak sexy, na tom teď ale nesejde, berte to jako praktický fakt. Skutečně netuším, nakolik ženy tento typ komfortu řeší nebo neřeší. Ale trochu se obávám, že dokud se vyloženě neobjeví problém, ženy pocity sucha spíš neřeší nebo alespoň ne ze svého pohledu příjemného osobního komfortu.

Dokonce se trochu bojím i toho, že některé ženy se zdráhají používat lubrikační gel i na ten primární účel, tedy na sex. Přitom suchost vaginy může být jeden z hlavních důvodů, proč prožitky ze sexu nejsou takové, jaké by být mohly. Nenechme si nikým (hlavně vlastními „hlásky“) namluvit, že lubrikační gel je trapné řešení, že bych měla být vlhká sama od sebe a když nejsem, tak jsem divná. To je blbost. Některá z nás jsme vlhká často a hodně (a pozor, znám i takové dámy, které se za to stydí…), někdo zase vůbec. Důvody jsou všelijaké.

Lubrikační gely GCL nabízí řešení, které je jednoduché, praktické a citlivě navržené podle choulostivých ženských potřeb – tak proč ho nevyužít???

Dámy, byla bych moc ráda, kdybychom celou věc začaly více vnímat jako otázku běžného komfortu, příjemného pocitu ze svého ženství a citlivého vnímání vlastního těla. Tolik z nás řeší vrásky, řeší strie a bůhvíco ještě, ale že je mi nepříjemně v rozkroku, to nám nepřijde až tak důležité. Ale je to důležité, a velmi. Hýčkejme, monitorujme, mapujme, ošetřujme své intimní říše.

Nejde tu úplně o sex, nebo jo, jde samozřejmě, ale v prvé řadě jde o příjemno a takovou běžnou základní rozkoš. Když pečujete o své intimní zdraví a příjemný pocit pohodlí, jste v úzkém kontaktu se svým ženstvím. A tříbíte tím i smyslovou citlivost a vnímavost těla – a to má pak za následek, že si budete i víc užívat sex.

Letní tip na dárek pro ženy „jen tak“

Pánové, co si budeme vykládat, o blaho jde až v prvé řadě. S tím se mnou určitě budete souhlasit… Ženy milují chlapy, kteří jsou galantní a umí se o leccos postarat, aniž by museli dostávat pořád nějaké instrukce. Jestli jste už někdy od své milé slyšeli: „Dnes ne, miláčku, mám infekci…“ nebo „Bohužel, dnes nic nebude, pálí mě prcina…“, tak se ujměte iniciativy a vytaste se s tímhle speciálním léčivým lubrikačním gelem sami od sebe.

Kdo pamatuje totálně asexuální „femáč“ – jestli ten nějaký muž své ženě z lásky pořídil, tak to byl tedy projev Lásky jak blázen – bude produkty Good Clean Love po všech stránkách mile překvapen. Jsou plně funkční, pro ženy léčivé a mají „normální“ praktické balení. Lubrikanty GCL kromě přirozené lubrikace podporují zdravou rovnováhu poševního prostředí, posilují schopnost regenerace a pomáhají s léčbou nejčastějších gynekologických potíží. Prostě značka ideál.

Good Clean Love a letní zatěžkávací zkouška… 

Hodně jsem byla zvědavá, jak se GCL osvědčí v letním „terénu“. Touto zatěžkávací zkouškou prošel na jedničku. Konkrétně Good Clean Love Almost Naked proti zánětům a mykózám mě dokázal spolehlivě a bleskově vytáhnout ze začínající bryndy, která na sebe nenechala dlouho čekat po krátkém pobytu v mokrých plavkách a vlahém večeru s popíjením prosecca. (Ano, s politováním musím konstatovat, že prosecco ve větším množství než malém nedělá mému močáku a intimním partiím dobře.)

Pokud by se náhodou nepříjemnosti rozjely víc intenzivně, doporučuji vám příjemnou záchrannou solnou sedací koupel s pár kapkami tea tree oleje, levandule a růže. Podrobněji jsem rozepsala v úvodním článku o testování produktů Good Clean Love.

Přeji vám krásné lásky plné a vaginálními nepříjemnostmi nerušené léto!  

 

*