Jak se pozná opravdová láska?

Jak poznat opravdovou lásku

Jak poznáme, že milujeme a jsme milováni fakt opravdickou pravou láskou?

Opravdová láska je zdravá

Intuitivní nátury to prostě poznají – srdcem. Nicméně chápu, někdo přece jen radši více racionálno. A pro ty mám pár zajímavých signálů, které podle odborníka doktora Cookerlyho o opravdové zdravé lásce vypovídají…

Začít se dá třeba i tím, že si všimnete slova „zdravá“ – dr. Cookerly zásadně a všude používá termín „opravdová zdravá láska“. A ne náhodou. Opravdová láska je skutečně zdravá, za všech okolností a po všech stránkách! Je to vědecky dokázané.

Takže jestli vám vaše láska nepřipadá zdravá, fyzicky ani psychicky se ve vztahu dlouhodobě necítíte dobře a děláte kvůli svému partnerovi nezdravé věci, které dělat nechcete nebo víte, že byste je dělat neměli, určitě zpozorněte. Opravdová láska zásadně a především podporuje zdraví a celkový blahobyt.

Jaké jsou další signály opravdové lásky?

 • Můj muž / moje žena je na mě milý / milá. V dávkách malých, středních i velkých.
 • Můj muž / moje žena mě často a upřímně chválí a skládá mi komplimenty.
 • Můj muž / moje žena mě neshazuje, neponižuje, nemluví o mě ošklivě. Ani když jsme sami, ani ve společnosti.
 • Můj muž / moje žena mě chrání, ale ne příliš.
 • Můj muž / moje žena podporuje můj růst a vývoj, fandí mi. Nezabraňuje mi ve vývoji, nesnižuje mě ani neutiskuje.
 • Můj muž / moje žena je chápající a tolerantní vůči mým chybám, omylům a neúspěchům.
 • Můj muž / moje žena mě podporuje, když se snažím projevovat lásku těm, které mám ráda / rád.
 • Mému muži / mojí ženě činí velké potěšení, když vidí, že si užívám život.
 • Můj muž / moje žena mi aktivně pomáhá, abych se mohla / mohl věnovat svým zájmům, podporuje mě.
 • Můj muž / moje žena mi oplácí fyzické projevy lásky.
 • Můj muž / moje žena považuje za důležité to, co je důležité pro mě, i kdyby jen třeba právě kvůli mě.
 • Můj muž / moje žena se mnou sdílí své pocity a to samé očekává ode mě.
 • Můj muž / moje žena se mnou jedná demokraticky, jsme si rovni.
 • Můj muž / moje žena se chová čestně, i když to může vyvolat těžkosti.
 • Můj muž / moje žena projevuje často radost z naší lásky. S radostí mi projevuje lásku a má radost, když já projevuji lásku jemu / jí.
 • Můj muž / moje žena chce o mě vědět co nejvíc – o čem přemýšlím, co cítím, co důležitého mě čeká, jaké mám plány, sny, záliby apod.
 • Mého muže / mojí ženu se mnou baví „emocionální styk“.
 • Můj muž / moje žena mi pomáhá dosáhnout vše, co chci, jakoby to byly jeho / její vlastní touhy.
 • Můj muž / moje žena není v sexu sobecký / á.
 • Při milování je nejdůležitější společné potěšení, nikoliv výkon.
 • Nemáme problém se jeden druhého na rovinu zeptat nebo říct, co potřebujeme nebo chceme. Nespoléháme se na náznaky, letmé poznámky ani jasnovidectví. Dobře víme, že v lásce neexistujte žádné kouzlo, díky němuž by vše plynulo „automaticky“.

Jestli vám připadá, že váš vztah je podle výše uvedeného opravdové lásce více či méně vzdálen, nevěste hlavu. Neřešte nic impulzivně a radikálně. Uvědomit si, že někde je něco špatně berte jako první – a ten nejdůležitější krok k možné nápravě. A už vůbec z aktuální situace neobviňujte čistě a pouze svého muže / svojí ženu. Dost možná i vy přispíváte určitým dílem. Ale nevadí, umění milovat se dá naučit v jakémkoliv věku. I lásku churavou lze poctivou péčí vymzalit. Tady na webu Uměnímilovat.cz najdete inspirace i konkrétních rad dost a dost…

 

 

1 Komentář

 1. Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

*